Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel podjął decyzję o wyjeździe. Po rozstaniu nie mógł zrobić nic innego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.03.2022 10:31

Marcin Hakiel podjął decyzję o wyjeździe. Po rozstaniu nie mógł zrobić nic innego

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel, od czasu rozstania z Kasią Cichopek, stał się niesamowicie aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie tam na bieżąco informuje fanów o wszystkich niespodziewanych zmianach, jakie zachodzą w jego życiu. Teraz możemy oglądać tam relację z jego wyjazdu.

Gwiazdor zdecydował się na spontaniczny wyjazd w góry. Na jego profilu na Instagramie możemy oglądać, jak przebiega jego wycieczka. Czy to jego sposób na radzenie sobie z rozwodem?

Marcin Hakiel wyjechał w góry

Związek tancerza i aktorki był jednym z najpiękniejszych i najbardziej lubianych w polskim show-biznesie. Kilka dni temu para wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o swoim rozstaniu. Od tej pory Marcin Hakiel stał się niesamowicie aktywny w social mediach, gdzie na bieżąco pokazuje, jak spędza swój wolny czas.

Fani są zaskoczeni nagłymi zmianami, jakie zaszły w życiu gwiazdora. Najpierw zdecydował się on na platynowy kolor włosów, a potem chwalił się nagraniami z siłowni, na których pracuje nad swoją sylwetką wspólnie ze swoim synem. Teraz tancerz podjął decyzję o wyjeździe w góry.

Całość relacji z wyjazdu tancerza możemy podziwiać na jego profilu na Instagramie. Jedno ze zdjęć, wykonanych właśnie podczas pobytu w górach, Marcin Hakiel podpisał tajemniczym zwrotem „Przyjaciele to siła…”. Fani spekulują, że niespodziewana wycieczka gwiazdora to jego sposób na radzenie sobie z rozstaniem, a wymowny podpis sugeruje, kto wspiera go w tym trudnym dla niego okresie.

Zobacz zdjęcia Marcina Hakiela z wyjazdu:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Zacznie się w poniedziałek. Biedronka ogłosiła piorunujący komunikat

2. Nieoczekiwane wyznanie Andrzeja z „Sanatorium miłości”. „Myślałem, że pampersa będą mi zakładać”

3. Kuriozalna sytuacja w „Pytaniu na śniadanie”. Nowicki nic nie rozumiał, Tomaszewska płakała ze śmiechu