Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel nie traci nadziei? Jego najnowsza publikacja daje do myślenia
Michał Fitz
Michał Fitz 16.04.2022 14:36

Marcin Hakiel nie traci nadziei? Jego najnowsza publikacja daje do myślenia

Marcin Hakiel
fot. instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel niezwykle uaktywnił się w mediach społecznościowych po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Często publikuje w nich swoje przemyślenia na temat tego, z czym się teraz mierzy. Właśnie udostępnił wymowny cytat.

Wrzucane przez tancerza materiały mogły wcześniej sugerować, że nie do końca dobrze znosi on rozstanie. Nie inaczej jest tym razem.

Marcin Hakiel publikuje wymowny cytat

Co wcześniej mogło naprowadzać fanów na to, że ich ulubiony tancerz nie jest obecnie w najlepszym stanie w związku z jego ostatnimi, życiowymi perypetiami? Chociażby to, że przyznał się do uczęszczania na terapie. Udostępnił też pewnego razu piosenkę Smolastego i Oliwki Brazil, która opowiadała o toksycznej, wyniszczającej miłości. W trakcie sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie przyznawał się z kolei do tego, że jego marzeniem jest być teraz szczęśliwym.

Jego ostatnia aktywność może powyższą tezę potwierdzać. Tancerz opublikował bowiem cytat z Jana Pawła II, który ma na celu natchnąć dobrą wiarą tych, w życiu których nie dzieje się obecnie zbyt dobrze.

– Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie — głosi maksyma papieża.

Warto dodać, że chwilę wcześniej Marcin Hakiel udostępniał w swojej relacji zdjęcia swoich ulubionych rzeczy. Znalazło się tam miejsce dla uwielbianej przez niego piosenki czy krajobrazu. Co ciekawe, gdy opublikował ulubione zdjęcie, okazało się nim to ze ślubu z Katarzyną Cichopek. Po tym również można sądzić, że nie znosi on dobrze rozstania z aktorką.

Zobacz relację:

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca