Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mandaryna WRACA na scenę. Jej koncert już wkrótce. HABA!
Klaudia Orzechowska
Klaudia Orzechowska 10.01.2018 12:51

Mandaryna WRACA na scenę. Jej koncert już wkrótce. HABA!

mandaryna
fot. Pexels

Znacie Ev’ry night? Niedługo będziemy mieli okazję znów słuchać hitów w wykonaniu Mandaryny. Piosenkarka powraca na scenę.Miejmy nadzieję, że tym razem będzie lepiej przygotowana. 

Po słynnej wpadce z 2007 roku podczas koncertu w Sopocie, była żona Michała Wiśniewskiego, powraca na scenę. Tym razem koncert nie odbędzie się na wielkiej scenie na Pomorzu, a w nieco mniejszym, kameralnym gronie.

Wielka wpadka

Mandaryna studio tańca

ZOBACZ TEŻ: Polska Barbie pokazała swój domek dla lalek. Zobacz jak mieszka

W 2007, podczas spockiego festivalu Mandaryna uraczyła nas swoim największym hitem „Ev’ry Night”. Niestety wydarzyło się coś, czego nikt nie był w stanie przewidzieć. Z przyczyn technicznych,  piosenkarka musiała zaśpiewać utwór na żywo, a nie z playbacku. Pomimo tego, że Marta popisała się wyjątkowym brakiem talentu wokalnego, to zajęła drugie miejsce w walce o Słowika Publiczności. „Ev’ry Night” stało się największym hitem Mandaryny, a od kilku miesięcy powraca do mody. Raczej jako żart i śmieszny mem.

Mandaryna wraca na scenę

płyta
fot. Instagram/ @arrecky_

Po kultowym koncercie, na którym okazało się, że Mandaryna nie umie śpiewać, piosenkarka zajęła się tym, co wychodziło jej znacznie lepiej. W 2013 roku otworzyła swoją szkołę tańca. Jednak niedawno doszła do wniosku, że jeszcze raz spróbuje swoich sił jako piosenkarka. Już 27 stycznia będziemy mogli ją zobaczyć w jednym z klubów dla homoseksualistów we Wrocławiu. Chętnych na udział w wydarzeniu nie brakuje. Jak na razie swoją obecność zgłosiło ponad 5 tysięcy osób. Mandaryna jest bardzo lubianą artystką w gronie środowiska LGBT. Miejmy nadzieję, że tym razem pokaże swoje możliwości wokalne. Kto wie, może przez te kilka lat przerwy od sceny pobierała lekcje śpiewu i teraz wszystkim nam opadną szczęki? Tym razem z wrażenia.

ZOBACZ TEŻ: Została GWIAZDĄ dzięki wyciskaniu PRYSZCZY.

źrodło: jastrzabpost.pl