Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mandaryna po latach wyjawiła prawdziwy powód rozstania z Michałem Wiśniewskim. „Obroniłam siebie”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.09.2022 16:47

Mandaryna po latach wyjawiła prawdziwy powód rozstania z Michałem Wiśniewskim. „Obroniłam siebie”

Mandaryna
fot. Pawel Wodzynski/East News

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli przed laty jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani nie tylko świetnie dogadywali się prywatnie, ale też tworzyli wspólnie muzykę. Po latach gwiazda zdradziła, jaki był prawdziwy powód ich rozstania.

Piosenkarka bardzo nie lubi wracać do przeszłości i poruszać tematu jej byłego męża. Niestety, Michał Wiśniewski zawsze będzie nieodłącznym elementem jej życia, a to chociażby z powodu zatrzymanego nazwiska i wspólnych dzieci: Fabienne i Xaviera.

Artystka postanowiła wyjawić całą prawdę na temat szczegółów małżeństwa i powodów rozwodu byłych zakochanych. Jakim mężem był Michał Wiśniewski?

Mandaryna szczerze o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim: „Nie odnalazłam się w tym”

Piosenkarka postanowiła udzielić szczerego wywiadu, w którym opowiedziała, jak dokładnie wyglądała jej relacja z byłym mężem, a przede wszystkim, co przyczyniło się do jej zakończenia. Marta Wiśniewska niechętnie opowiada na temat minionych wydarzeń, jednak ostatnio zrobiła wyjątek i w rozmowie z tabloidem „Super Express” wyznała, co sprawiło, że podjęli decyzję o rozstaniu.

Okazało się, że Michał Wiśniewski przez długi czas walczył z uzależnieniami. W rozmowie z dziennikiem Mandaryna zdradziła, że to właśnie był jeden z głównych czynników, który przeważył o rozwodzie. Gwiazda zdradziła również, że jest niesamowicie szczęśliwa, że piosenkarz nie pociągnął jej ze sobą i nie zachęcił jej do alkoholu.

-W jego uzależnieniach… się nie odnalazłam. Koniec końców się nie odnalazłam. Obroniłam siebie. To już był czas, gdy na tej ścieżce jeden znak był w prawo, a drugi w lewo. Dobrze, że teraz mamy już taki kontakt, że możemy do siebie zadzwonić i pogadać o dzieciach. Jakby… siekiera jest w plecaku, schowana — wyznała Mandaryna w rozmowie z „Super Expressem”.

Mandaryna i Michał Wiśniewski: Jak ich relacje wyglądają obecnie?

Od rozwodu gwiazd minęło już 16 lat. Obecnie zarówno lider zespołu „Ich Troje”, jak i piosenkarka nie rozpamiętują tych złych momentów i starają się zachować dobre relacje. Byli małżonkowie dzielą się również obowiązkami związanymi z wychowywaniem ich dzieci.

Co ciekawe, Mandaryna jakiś czas temu zdecydowała się na zaskakującą współpracę i nagrała wspólny utwór z inną byłą żoną gwiazdora — Anią Świątczak. Panie nazwały kawałek „Od Nowa”, ponieważ opowiada o porzuceniu starego życia i skupieniu się na rozpoczęciu nowego etapu.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Wisniewska (@marta.mandaryna)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski jeszcze niedawno był bankrutem. Obliczono, ile zarobił w tym roku
  2. Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
  3. Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem

Źródło: Jastrząb Post