Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dostała w ramiona swojego nowo narodzonego syna. Zajrzała do jego buzi i była przerażona
Karina Sulich
Karina Sulich 26.01.2020 21:29

Dostała w ramiona swojego nowo narodzonego syna. Zajrzała do jego buzi i była przerażona

mama
Screenshot Inside Edition, YouTube

Mama chwilę po porodzie ujrzała swoje upragnione dziecko. Szczęście i beztroska kobiety nie trwały jednak zbyt długo. Kiedy zajrzała do ust swojego nowo narodzonego synka, nie kryła przerażenia.

Zdrowe i szczęśliwe dziecko to marzenie każdego przyszłego rodzica. Czy może być coś piękniejszego niż uśmiechnięta, świeżo upieczona mama, która trzyma w rękach małe niemowlę? Beztroska szybko zniknęła z ust kobiety, która odkryła coś niepokojącego w buzi swojego nowo narodzonego synka.

Nowo narodzone dziecko

Nowo narodzone dziecko zostało oddane pielęgniarkom do wykonania rutynowych badań. Kiedy mama ponownie otrzymała na swoje ręce jednodniowego chłopca, to co ujrzała w jego buzi, wzbudziło w niej spore obawy. Nie miała pojęcia, dlaczego nagle w ustach jej synka pojawiła się… krew.

Według zapewnień lekarzy chłopczyk urodził się zdrowy i miał zostać poddany ważeniu, mierzeniu oraz pobraniu krwi. Kiedy pielęgniarka jednego ze szpitali w Tennessee wyznała kobiecie, co właśnie stało się jej małemu dziecku, ta nie mogła pohamować się od złości.

Przerażona mama

Przerażona mama małego chłopca usłyszała, że jej dziecko zostało poddane… zabiegowi przecięcia wędzidełka języka. Jak do tego doszło, skoro nowo narodzone dziecko było okazem zdrowia? Okazało się, że lekarze popełnili okropny błąd i zabrali na operację nie tego maluszka, co trzeba! Nic dziwnego, że mama noworodka, który przeszedł zupełnie zbędną operacją, była oburzona tą sytuacją.

Co na to szpital? Szpital wydał stosowne oświadczenie, i jak dowiadujemy się z amerykańskiego portalu CBS News lekarz, który dopuścił się pomyłki, przyznał się do wszystkiego oraz przeprosił za swój błąd. Choć historia miała miejsce w 2016 roku, to aż nieprawdopodobne, do jakich pomyłek wciąż dochodzi w placówkach zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama

Mama małego chłopczyka była zdruzgotana.

mama

Choć jej synek jest cały i zdrowy, pomyłka szpitala jest nie do przyjęcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zmiany na twarzy i kończynach świadczące o nowotworze. Objawy, które łatwo przeoczyć
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Wygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechy

źródło: popularne.pl

Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem