Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Mam talent”: Francuzka zaśpiewała po francusku „Miłość w Zakopanem”. Sławomir nie krył zachwytu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.01.2023 16:00

„Mam talent”: Francuzka zaśpiewała po francusku „Miłość w Zakopanem”. Sławomir nie krył zachwytu

Mam Talent
Fot. YouTube/Joan Bonjour

27-letnia Francuzka urzekła wszystkich zgromadzonych swoim występem podczas pierwszego odcinka 14. edycji programu „Mam Talent”. Sławomir wzruszył się po usłyszeniu innej wersji swojego kultowego utworu.

Uczestniczka muzycznego show zaskoczyła wszystkich wyborem swojego repertuaru. Dziewczyna postanowiła wykonać cover piosenki „Miłość w Zakopanem” w języku francuskim.

„Mam Talent”: Francuzka wykonała cover piosenki Sławomira

Joan Bonjour była jedną z uczestniczek ostatniej edycji popularnego programu „Mam Talent”. Francuzka urzekła nie tylko jurorów, ale również zgromadzoną na sali publiczność swoim śpiewem. Nikt nie krył zdziwienia, gdy dziewczyna oznajmiła, że zaprezentuje własną wersją kultowej piosenki Sławomira „Miłość w Zakopanem”.

Okazało się, że 27-latka całkowicie zmieniła brzmienie tego utworu i zamiast energicznego hitu disco-polo publiczność miała szansę usłyszeć poruszającą balladę. Jurorzy nie kryli swojego zachwytu i oczywiście awansowali dziewczynę do kolejnego etapu show.

Sławomir zachwycił się francuską wersją swojej piosenki

Co więcej, Joan Bonjour nagrała nawet specjalny teledysk do swojej wersji popularnego hitu disco polo, który teraz bije rekordy popularności na platformie YouTube. Pod nagraniem można znaleźć wiele komentarzy fanów, którzy nie tylko chwalą jej talent, ale też cieszą się, że dziewczyna zdecydowała się na własną aranżację tego utworu.

 To jest niesamowite, co można zrobić z utworem… przepięknie, aż mam dreszcze. Cudowne wykonanie, a jeszcze wybór języka. W punkt. Brawo!

– Fenomenalna aranżacja, przepiękny głos i interpretacja.

– Dla mnie jest diamentem, pokazała siebie w podchwytliwy sposób i znany dla Polaków, ale w naszych oczach teraz ta piosenka jest piękna przez to, jak przekazała słowa. Bo chodzi o przekaz – czytamy komentarze pod teledyskiem 27-letniej Francuzki.

Francuską wersję „Miłości w Zakopanem” zobaczył również sam autor hitu – piosenkarz Sławomir, który postanowił skomentować teledysk Joan Bonjour i pogratulować jej świetnego wykonania.

Cześć tu Sławomir. Zawsze ceniłem miłość francuską. Gratulacje – napisał pod nagraniem wokalista disco polo.

Zobacz teledysk:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie — Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

 

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem