Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przez 19 lat małżeństwa skrywała ogromną tajemnicę. Kiedy syn odkrył porażającą prawdę, było już za późno
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 29.06.2020 10:56

Przez 19 lat małżeństwa skrywała ogromną tajemnicę. Kiedy syn odkrył porażającą prawdę, było już za późno

podróż poślubna
fot: SWNS: South West News Service

To małżeństwo było szablonowym przykładem idealnej relacji. Parę łączyła wielka miłość. Oboje przeżyli wspaniałe 19 lat, jednak ich sielanka zakończyła się z momentem, gdy na jaw wyszło, jaką tajemnicę skrywa żona.

Małżeństwo, które było bardzo szczęśliwie i przeżyło ze sobą wspaniałe 19 lat, skrywało wielką tajemnicę. Mimo upływającego czasu mąż nie zdawał sobie sprawy, jak poważny sekret ma przed nim jego żona. Dopiero syn przekazał ojcu szokującą prawdę, niestety zdecydowanie za późno.

Małżeństwo, które podzieliła wielka tajemnica żony

Para poznała się w Belgii. Jean miał 44 lata, a jego wybranka Monica 27. Mimo różnicy wieku para zapłonęła do siebie uczuciem. Monica chciała rozpocząć życie w Belgii, na co dzień do tej pory mieszkała w Indonezji.

Jean zaczął załatwiać dokumenty potrzebne do ślubu. W sądzie pojawiły się kłopoty z rozpoznaniem tożsamości kobiety. Jednak ostatecznie ślub został im udzielony. Był to 1993 rok. Małżeństwo wiodło szczęśliwe życie. Oboje zdecydowali się nie mieć dzieci. 44-latek miał już dwójkę z poprzedniego związku. Dzieci pokochały swoją macochę, wszystko na pozór wydawało się być w porządku.

  1. W końcu wiadomo, jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego. Fani nie kryją zachwytu
  2. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  3. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Sekret żony doprowadził męża do załamania psychicznego

Kobieta, żeby się zabezpieczać, brała tabletki antykoncepcyjne. Używała także przedmiotów do kobiecej higieny. Wszystko zaczęło się psuć, gdy przyjęła posadę na pełen etat. Jean wspominał, że jego żona stała się kimś zupełnie innym, zaczęła chodzić do nocnych klubów. Na jej temat zaczęły krążyć plotki.

Najstarszy syn dowiedział się w ten sposób strasznej prawdy. Wyznał ojcu, iż chodzą pogłoski, że Monica była kiedyś mężczyzną. W istocie żona we łzach przyznała, że to jest prawda. Jean załamał się zupełnie, zażądał rozwodu, czuł się oszukany i wykorzystany. Po tej informacji zupełnie nie wiedział co robić, załamał się i skierował na leczenie psychiatryczne. Monica przestała być jego żoną, jednak prawnie nie może jej wyrzucić z ich wspólnego domu. Czasem drobny szczegół, pomówienie pokazuje, że ktoś o kim zdawałoby się, wiemy wszystko, ma przed nami prawdziwe tajemnice.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

MAŁŻEŃSTWO

Okazało się, że przez 19 lat mąż był oszukiwany przez kobietę. To doprowadziło go do załamania psychicznego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Jest fatalnie”. Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji
  2. Plaga Bałtyku w Gdyni i Sopocie. Jest decyzja, przykra wiadomość
  3. 5 oznak, że on ci się zaraz oświadczy. Wszyscy zakochani mężczyźni robią jedną rzecz
  4. Zwrócili rowerzyście uwagę, nie mogli przewidzieć reakcji. Wstrząsające nagranie, mężczyzny poszukuje policja
  5. Kobieta chciała ośmieszyć baristę, bo nie chciał sprzedać jej kawy. Chłopak nie mógł przewidzieć, co zobaczy kolejnego dnia w internecie
  6. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka

źródło: webniusy.com

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?