Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Trzaskowska wbiła szpilę Agacie Dudzie. Pierwsza dama na pewno nie będzie zadowolona
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 29.06.2020 20:43

Małgorzata Trzaskowska wbiła szpilę Agacie Dudzie. Pierwsza dama na pewno nie będzie zadowolona

małgorzata trzaskowska
fot.instagram.com/gosia.trzaskowska, Fot. Piotr Molecki/East News.

Małgorzata Trzaskowska już szykuje się do roli pierwszej damy, którą będzie pełnić, jeśli jej mąż wygra II turę wyborów. Niedawno w rozmowie z portalem kobieta.wpl.pl żona kandydata Koalicji Obywatelskiej, choć nie otwarcie, skrytykowała Agatę Dudę. Te słowa mogą się aktualnej pierwszej damie nie spodobać.

Małgorzata Trzaskowska wypowiedziała się na temat działalności pierwszej damy. Żona Rafała Trzaskowskiego zaznaczyła, że jeśli byłaby pierwszą damą, chciałaby uniknąć sposobu działania, jaki przyjęła aktualna prezydentowa.

Małgorzata Trzaskowska krytycznie o Agacie Dudzie

Żona Rafała Trzaskowskiego postanowiła wypowiedzieć się publicznie i nawiązać kontakt z wyborcami swojego męża. Z tego powodu założyła Instagrama. W postach, które zamieściła, wyznała, jak wyobraża sobie swoją rolę jeśli Rafał Trzaskowski zostanie prezydentem, odnosząc się do podejścia prezentowanego przez Agatę Dudę.

Żona kandydata Koalicji Obywatelskiej skrytykowała Agatę Dudę w rozmowie z portalem kobieta.wp.pl, Trzaskowska zaznaczyła, że nie chce być milczącą pierwszą damą:

-Bardzo podobał mi się dystans do polityki, jaki miała Maria Kaczyńska, który jednak nie oznaczał wycofania, jakie nietrudno dostrzec dziś u wielu pierwszych dam – dyskretnie krytykuje Agatę Dudę Małgorzata Trzaskowska.

-A jednocześnie wyjątkowo imponuje mi pozytywne, jakby niezależne od męża, wielkie zaangażowanie Michelle Obamy. To chyba dwa punkty odniesienia, pomiędzy którymi rozpięta jest moja wizja roli, jaką w ogóle pierwsze damy powinny odgrywać – mówi w wywiadzie dla kobieta.wp.pl żona prezydenta Warszawy.

  1. Rafał Trzaskowski z najlepszym wynikiem, na drugim miejscu Hołownia. Opublikowano przełomowe wyniki wyborów prezydenckich
  2. GIS wycofuje z Biedronki ukochany produkt milionów Polaków. Chodzi o popularne mięso
  3. Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego, ostrzegawczego SMS-a. Znamy jego treść

Małgorzata Trzaskowska jako pierwsza dama

Na swoim Instagramie Małgorzata Trzaskowska zaznaczyła, że w pierwszej kolejności chce zająć się edukacją. Jej dzieci chodzą do szkół publicznych i jako rodzic, dostrzega ona duże problemy polskiego systemu szkolnictwa:

-Podstawa programowa jest przeładowana, nauczyciele przeciążeni, a dzieci przemęczone. […] Trzeba inicjować projekty, które tę sytuację zmienią i wyrównają szanse edukacyjne dzieci bez względu na to, gdzie chodzą do szkoły.

Żona Trzaskowskiego przyznała, że skupi się także na problemach kobiet, kwestiach ochrony środowiska i ocieplenia globalnego. Wszystko jednak zależy od wyników wyborów II tury. Pojawiły się już pierwsze sondaże dotyczące przewidywanych wyników.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram!???? Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję „zostań w domu” niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki. Witajcie!

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Żona prezydenta Warszawy postanowiła dać bliżej się poznać wyborcom swojego męża.

małgorzata trzaskowska

Agata Duda z pewnością nie będzie zadowolona z krytyki, jaką otrzymała od żony konkurenta swojego męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej. Nagłe, bardzo przykre informacje
  2. Wielki wybuch w szpitalu. Wiele ofiar i rannych, uwiezieni ludzie, okropne wiadomości ze świata
  3. Jeżeli chcesz zagłosować w drugiej turze wyborów, musisz zrobić jedną rzecz. Zostało niewiele czasu
  4. Żona Trzaskowskiego zdobyła się na odważne wyznanie. Dotyczy jej męża i dzieci, wielu będzie zaskoczonych
  5. Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka. Pierwszy raz zdradziła powód rozpadu ich związku
  6. Najsmutniejsze możliwe doniesienia z Polski. Nie żyje dwójka malutkich dzieci, tragiczna śmierć

Źródło: plotek.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?