Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Trzaskowska zaskoczyła całą Polskę swoją obietnicą. „Wiele razy z Rafałem rozmawiałam”
Karina Sulich
Karina Sulich 05.07.2020 20:57

Małgorzata Trzaskowska zaskoczyła całą Polskę swoją obietnicą. „Wiele razy z Rafałem rozmawiałam”

Małgorzata Trzaskowska (1)
Kadr z wywiadu Doroty Wellman z Małgorzatą Trzaskowską; screen youtube.com/tvnpl
źródło: Radio Zet

Małgorzata Trzaskowska złożyła Polakom ogromną obietnicę. Żona kandydata na prezydenta podczas spotkania wyborczego w Katowicach zapowiedziała poważne zmiany, czym zaskoczyła zgromadzonych. Czy wywiąże się ze swoich słów? Wiele razy o tym z Rafałem rozmawiałam, wiem, że tego dopilnuje – cytowało słowa żony Rafała Trzaskowskiego Radio Zet.

Obietnica Małgorzaty Trzaskowskiej
Małgorzata Trzaskowska jest dla swojego męża niebywałym wsparciem. Jednak żona kandydata na prezydenta nie raz podkreśliła, że jako pierwsza dama nie ma zamiaru stać w cieniu swojego męża, czy być bierną, a działać. Podczas niedzielnego wystąpienia wyznała, jak bezgranicznie ufa swojemu mężowi.
Małgorzata Trzaskowska aktywnie włączyła się w kampanię swojego męża, który kandyduje na fotel prezydenta. Żona Rafała Trzaskowskiego nie tylko opublikowała w mediach społecznościowych poruszający spot i zadeklarowała, że chce zostać rzeczniczką kobiet. Podczas jednego ze spotkań wyborczych, kobieta złożyła Polakom zaskakującą obietnicę.
Małgorzata Trzaskowska obiecuje emerytury dla matek
Jak informuje Radio Zet, Małgorzata Trzaskowska towarzyszyła swojemu mężowi podczas niedzielnej wizyty w województwie śląskim. Właśnie tam, żona kandydata KO na prezydenta, złożyła Polakom niebywałą obietnicę, która dotyczyła emerytury dla matek.
Kobiety dokładnie wiedzą, ile energii potrzeba, aby wszystko w rodzinie działało tak, jak należy. Uważam, że kobiety, matki wychowujące dzieci, powinny być docenione, bo nie ma cięższej, bardziej odpowiedzialnej pracy. Za tę pracę i zaangażowanie powinny otrzymywać dodatek do emerytury. Przynajmniej 200 zł za każde dziecko miała powiedzieć kandydatka na pierwszą damę. Jak przyznała, już poruszyła tę kwestię z Rafałem Trzaskowskim.

Wiele razy o tym z Rafałem rozmawiałam. Ufam mu i wiem, że tego dopilnuje powiedziała Małgorzata Trzaskowska w kwestii 200 złotych dodatku do emerytury dla polskich matek.

ZOBACZ ZDJĘCIE I FILMIK:

małgorzata trzaskowska
Fot. Piotr Molecki/East News

Małgorzata Trzaskowska jest ogromnym wsparciem dla swojego męża, który kandyduje na fotel prezydenta. Żona Rafała Trzaskowskiego złożyła poważną obietnicę – 200 złotych dodatkowej emerytury dla polskich matek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

W swoich mediach społecznościowych kandydatka na pierwszą damę opublikowała nagranie, w którym zapowiedziała, że chce zaangażować się w sprawy ważne dla Polek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przebrał się za Andrzeja Dudę i podchodził do ludzi pod Pałacem Prezydenckim. Wszystko zostało uwiecznione
  2. Akcja ratunkowa na południu Polski. Liczyła się każda minuta
  3. Trzy przyjaciółki zrobiły sobie pozornie zwyczajne zdjęcie. Dopiero po dokładnym obejrzeniu widać piorunujący szczegół
  4. Małgorzata Trzaskowska padła ofiarą podłego oszustwa. Wydała oficjalne oświadczenie
  5. Tragiczny finał wycieczki do wesołego miasteczka, nie żyje kobieta. 32-latka zmarła w urodziny synka
  6. Zbierali grzyby, ale nie w lesie ani na polanie. Wybór miejsca odbiera mowę, mało kto by się odważył