Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska bawi się z Aleksandrem Sikorą. Szaleństwo, nie krępowali się wcale
Michał Fitz
Michał Fitz 14.08.2022 11:12

Małgorzata Tomaszewska bawi się z Aleksandrem Sikorą. Szaleństwo, nie krępowali się wcale

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora
Fot. instagram.com/oleksikora

Małgorzata Tomaszewska w ostatnich dniach była bardzo zaaferowana nowymi obowiązkami zawodowymi. Ogłoszono bowiem, że to właśnie ona zastąpi Martę Manowską w „The Voice Senior”. Dopiero wczoraj znalazła więc czas, by pokazać, co robiła w Wilnie z Aleksandrem Sikorą.

Para prezenterów wcale nie wybrała się do stolicy Litwy w celach turystycznych. Byli tam służbowo, bo oddelegowano ich do prowadzenia jednego z koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, który miał miejsce właśnie tam.

Małgorzata Tomaszewska bawi się z Aleksandrem Sikorą

Małgorzata Tomaszewska opublikowała ostatnio montaż krótkich nagrań, które pokazują, jak spędziła czas w Wilnie. Znalazło się w nim wiele zakulisowych materiałów, dzięki którym widzowie mogli dowiedzieć się, jak od kuchni wygląda praca prezentera. Nie zabrakło też pięknych przebitek na miasto, choćby wideo spod Ostrej Bramy.

Na jednym z kadrów widać, w jak szampańskich nastrojach byli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Ci w trakcie koncertów, czekając na swoje wejście, bawili się wraz z publiką. Tańczyli i skakali, jakby to oni przyszli na koncert, a nie go prowadzili.

Choć to tylko kilkusekundowe przebitki, gołym okiem widać chemię pomiędzy Aleksandrem Sikorą a Małgorzatą Tomaszewską. Właśnie dlatego, że tak dobrze się dogadują, większość wydarzeń prowadzą w parze.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora o tym, co ich łączy

Ze względu na to, jak wspomniana para prezenterów się zachowuje, wielu fanów wietrzyło między nimi związek. Pod postami, wciąż można zresztą znaleźć komentarze, w których fani podkreślają, że ci bardzo by do siebie pasowali.

By rozwiać wszelkie wątpliwości, obydwoje udzielili kiedyś wywiadu dla strony internetowej Telewizji Polskiej, w której jasno zaznaczyli, że tylko się przyjaźnią. Co ciekawe, zażartowali wówczas, że gdyby faktycznie próbowali wejść w związek, nie wytrzymaliby ze sobą tygodnia.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska jest gorąca jak tegoroczne lato. Opublikowała nowe zdjęcia
  2.  Blisko 50-letnia Sokołowska chwali się wózkiem synka. Cena może zwalić z nóg
  3.  Joanna Koroniewska w swoim stylu zamknęła usta hejterom, poszło o deskę. „Po raz pierwszy nie chodzi o mnie”