Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozenek o rozpadzie związku Renulki i Wojewódzkiego. Jej słowa zaskakują
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 23.05.2018 18:08

Rozenek o rozpadzie związku Renulki i Wojewódzkiego. Jej słowa zaskakują

makijaż wieczorowy
Fot.pexels.com

Kilka tygodni temu rozstała się jedna z najgorętszych par polskiego showbiznesu. Koniec wielkiej miłości Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego nastąpiła po 5 latach relacji. Co na temat miłosnego zawodu Wojewódzkiego ma do powiedzenia Małgorzata Rozenek-Majdan? Nie jest tajemnicą, że gwiazdy telewizji TVN za sobą nie przepadają… 

Medialny konflikt na linii Rozenek-Wojewódzki-Kaczoruk jeszcze kilka miesięcy temu cieszył wszystkie portale plotkarskie w kraju. Wojna podjazdowa trwała w najlepsze. Kuba sugerował, że Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej, ta nie pozostawała mu dłużna i porównała go do pijaka spod budki z piwem.

Gwiazdy show-biznesu bardzo lubią oceniać innych i komentować ich działania. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła skomentować rozpad związku Renulki i Wojewódzkiego. Czy wbiła szpilkę? Będziecie zaskoczeni jej reakcją.

Małgorzata Rozenek-Majdan o rozpadzie związku Wojewódzkiego

Rozpad związku Kaczoruk i Wojewódzkiego poruszył wszystkie media. Nadal nie są znane wszystkie szczegóły i powody końca tego związku. Portal Party.pl postanowił zapytać Małgorzatę Rozenek-Majdan w sprawie rozpadu tego związku. Nie jest tajemnicą, że Małgosia nie jest wielką przyjaciółką Wojewódzkiego. Jej słowa są jednak wyjątkowo zaskakujące.

Szkoda bardzo (…). Zawsze jest przykro, gdy ludzie się rozstają i zawsze jest fajnie, gdy ludziom się układa. Niezależnie od tego, czy kogoś lubisz czy nie, (…) to uważam, że takie tragedie osobiste zawsze są przykre. Niezależnie od tego, czy dotykają twojego bardzo dobrego kolegi, czy takiego trochę gorszego – powiedziała w rozmowie z „Party” Małgorzata Rozenek-Majdan.

Trzeba przyznać, że słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan są wyjątkowo dyplomatyczne. Czyżby obawiała się, że ostrzejsze słowa mogłyby wywołać nowy konflikt z Wojewódzkim?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hit internetu! Sparodiowali izraelską piosenkę na Eurowizję
  2. Lewandowska już nie chce motywować Polek? Planuje karierę za granicą
  3. Nie dostali zaproszenia na ślub Meghan. Jej bratanek złapany w klubie z nożem, ale i tak lepsza była ciotka…
  4. Mam Talent. Na przesłuchaniu pojawili się więźniowie. Zaskakująca reakcja jury