Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie. Zabrała głos ws. medialnych plotek, zalała ją fala wiadomości
Michał Fitz
Michał Fitz 07.07.2022 20:11

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie. Zabrała głos ws. medialnych plotek, zalała ją fala wiadomości

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
TRICOLORS/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, choć nie należy do gwiazd młodego pokolenia, stara się utrzymywać stały kontakt ze swoimi widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydała oświadczenie, które jest odpowiedzią na ich liczne pytania.

Aktorce zależy na tym, by być szczerą w stosunku do fanów. Właśnie dlatego chciała rozwiać wszelkie wątpliwości. Przy okazji także wyjaśniła kwestię, która mogła nurtować dziennikarzy i reporterów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej oświadczenie

Co w takim razie aż tak bardzo zainteresowało fanów aktorki? Ci byli ciekawi, czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska odniesie się do wielu, krążących w internecie i prasie plotek dotyczących jej rodziny. Te w ostatnim czasie i tak nie są nagminne. Ich szczyt miał miejsce wówczas, gdy wiele działo się wokół jej syna, Antka.

Ostatnio jednak pojawiły się kolejne, intrygujące doniesienia. Czasopismo „Na Żywo” niejako przekazało rzekome zaproszenie Ostrowskiej-Królikowskiej dla Joanny Opozdy, matki jej wnuka do rodzinnego domu Królikowskich w Kudowie-Zdroju. Sama aktorka przyznała, że prywatnie takiej informacji od teściowej nie dostała. Skąd więc czasopismo o nim wiedziało? Na pewno nie od samej Małgorzaty, dlatego ta postanowiła  to sprostować. Poinformowała, że nie udzielała ostatnio żadnego, dużego wywiadu. Zaznaczyła także, że nie będzie prostować żadnych doniesień.

– Nie zamierzam się szczegółowo odnosić do medialnych plotek jasno stwierdziła aktorka.

Niewykluczone, że takim komunikatem Małgorzata Ostrowska-Królikowska zagwarantowała sobie nieco więcej spokoju. Po takich słowach redakcje raczej już nie będą do niej wypisywać z prośbą o wywiad, a nie mamy wątpliwości, że w ostatnim czasie takich zapytań mogło do niej spłynąć przynajmniej kilka.

Czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma wakacje?

Pod koniec swojego oświadczenia aktorka pożyczyła wszystkim spokoju ducha i miłych wakacji. Czy jednak ona sama może się nimi nacieszyć? Nie mamy stuprocentowej pewności, czy w tej chwili działa nad jakimś filmem lub serialem, ale na pewno pracuje w mediach społecznościowych.

W ostatnim czasie zdecydowała się bowiem na parę postów sponsorowanych. Jej ostatni wpis reklamuje chociażby biżuterię, a poprzedni książkę autorstwa Karoliny Wilczyńskiej. Jak widać, Małgorzata Ostrowska-Królikowska całkowitych wakacji więc nie ma.

Zobacz zdjęcie:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z wnukiem. Ludzie pytają o Vincenta. Synek Joanny Opozdy mniej kochany?
  2. Poruszające, kto opiekuje się Franciszkiem Pieczką. Kobieta jest bardzo troskliwą osobą, aktor nie może się nachwalić
  3. W nocy na profilu „Pytania na śniadanie” pojawiły się zdjęcia Łukasza Nowickiego. „Jesteś naszym promyczkiem” 

Źródło: Pudelek/ Na Żywo