Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybrała się na zakupy. Niespodziewanie doszło do niezwykłego spotkania
Michał Fitz
Michał Fitz 26.06.2022 00:16

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybrała się na zakupy. Niespodziewanie doszło do niezwykłego spotkania

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma za sobą długą i udaną karierę w branży aktorskiej. Można więc spodziewać się, że w jej trakcie poznała mnóstwo innych znanych i powszechnie rozpoznawalnych osób. Jedną z takowych spotkała przypadkowo w trakcie wypadu na bazar.

Aktorka zdecydowała się zaopatrzyć w świeże warzywa oraz owoce, a przy okazji także kwiaty. Musiała być nieźle zdziwiona, gdy w tłumie nieznajomych, zaaferowanych zakupami twarzy dojrzała znajomą.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej nieoczekiwane spotkanie

Z kim wobec tego zobaczyła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska? Jak mogliśmy dostrzec na jej Instagramie, spotkała się przypadkowo z Katarzyną Dowbor. Panie były tak mocno zaskoczone, jak szczęśliwe, że na siebie wpadły. Widać to zresztą po ich wspólnej fotografii, którą aktorka opublikowała w mediach społecznościowych.

Obydwie panie bardzo szeroko i szczerze się uśmiechają, w rękach trzymając pełne siatki zakupów. Można przypuszczać, że również prowadząca programu „Nasz nowy dom” nieźle obłowiła się na lokalnym bazarze. Jej zakupy na oko wydawały się jeszcze większe od tych, które poczyniła mama Antka Królikowskiego.

Co ciekawe, panie rozpoznały się nawzajem pomimo tego, że były ubrane tak, by potencjalni fani nie poznali ich. Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała bowiem na twarzy ogromne okulary, które znacznie utrudniały stwierdzenie, kto się za nimi kryje. Katarzyna Dowbor również skorzystała z tego patentu, ale założyła także czapkę z daszkiem. Nie ma wątpliwości, że spotkania z fanami, choć na pewno miłe, mogłyby nieco utrudnić paniom szybkie zakupy.

W późniejszej relacji aktorka prawdopodobnie częściowo zdradziła widzom, co kupiła na bazarku. Opublikowała bowiem nagranie, na którym delektuje się młodą kapustą przyrządzoną przez Asię Jarmołowicz. Jak widać, artystka jest wielbicielką tradycyjnych, polskich, letnich dań.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z wnukiem. Ludzie pytają o Vincenta. Synek Opozdy mniej kochany?
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Źródło: plotek.pl