Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska ogłosiła, jaki zaszczyt ją spotkał. „Bardzo ważny moment. Rewelacja”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.07.2022 09:28

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ogłosiła, jaki zaszczyt ją spotkał. „Bardzo ważny moment. Rewelacja”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczestniczyła w otwarciu jednej z nowych atrakcji powstałych w Kudowie-Zdroju. Przebieg uroczystości aktorka relacjonowała w mediach społecznościowych. Na miejscu pojawiła się sama pani burmistrz.

Gwiazda serialu „Klan” od dłuższego czasu sprawnie porusza się po mediach społecznościowych, gdzie publikuje relacje ze swoich zawodowych oraz prywatnych osiągnięć. Niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczestniczyła w uroczystym otwarciu tężni solankowej i miejscowości Kudowa-Zdrój. Na zgromadzonych czekało wiele atrakcji.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaprasza do nowej niezwykłej atrakcji

Publiczne wystąpienia nie są dla aktorki niczym nadzwyczajnym. Niejednokrotnie stawała przed liczną publicznością warszawskich teatrów, jednak środowe popołudnie szykowało dla niej wyjątkowy zaszczyt.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zjawiła się w Kudowie-Zdroju, by przeciąć oficjalną wstęgę wraz z najważniejszymi osobami, w tym panią burmistrz, Anetą Potocką. Na zgromadzonych czekało wiele atrakcji, wśród nich występ wrocławskiego zespołu „Ricordanza”.

Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych krótkie nagranie z panią burmistrz. Zadowolone z przebiegu wydarzenia zachęcały obserwatorów do odwiedzin darmowego miejsca, w którym goście będą mogli odetchnąć od codziennych obowiązków.

Rewelacja. Wszyscy będą mogli tu przychodzić za darmo. Odprężać się, relaksować i zdrowieć — podkreśliła.

Nie zabrakło także ukłonu w stronę męża gwiazdy — podczas jednego z przemówień wspomniano także o Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej imienia Pawła Królikowskiego. Coroczna impreza z udziałem licznych gwiazd — w tym rodziny niezapomnianego artysty już od kilku lat odbywa się właśnie w Kudowie-Zdroju.

VII edycja imprezy odbędzie się już w najbliższy weekend. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyraziła wdzięczność za pamięć.

Dziękujemy za wzmiankę o naszym „Festiwal CZPL” — czytamy w relacji.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ostro odpowiedziała fance Joanny Opozdy. Padły mocne słowa
  2. Tak się bawi Majka Jeżowska. Wypasione wakacje w gronie słynnych polskich gwiazd
  3. Tym razem Małgorzata Kożuchowska przeholowała. Tak zadała szyku, że przebiła francuskie ikony