Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Opczowska przed samym ślubem dowiedziała się, ile lat ma jej mąż. Spora różnica wieku
Michał Fitz
Michał Fitz 03.05.2022 15:48

Małgorzata Opczowska przed samym ślubem dowiedziała się, ile lat ma jej mąż. Spora różnica wieku

Małgorzata Opczowska
instagram.com/opczowska_malgorzata

Małgorzata Opczowska jest jedną z prezenterek programu „Pytanie na Śniadanie”. Mało kto może jednak zdawać sobie sprawę z tego, kim jest jej mąż. Okazuje się bowiem, że dzieli ich spora różnica wieku.

Co ciekawe, zanim zostali małżeństwem, jej obecny ukochany figurował jako jej przyjaciel. W pewnym momencie pojawiło się między nimi coś więcej.

Małgorzata Opczowska i jej mąż

Prezenterka wychodziła za mąż dwukrotnie. Ze swojego pierwszego małżeństwa ma dziecko, Maxa, którym chętnie chwali się za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ubiegłym roku po raz kolejny stanęła na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, do zaślubin doszło na plaży, bo właśnie taki anturaż wymarzyła sobie młoda para.

Wówczas wieczną miłość przysięgał jej Jacek Łęski, reporter Telewizji Polskiej. Mężczyzna w tym roku świętował 57 urodziny, co czyni go o 23 lata starszym od swojej małżonki. Tej jednak różnica wieku kompletnie nie przeszkadza. Mało tego, długo nie wiedziała, ile jej ukochany ma lat! Jak to możliwe?

Jak wytłumaczyła Opczowska w rozmowie z „Twoim Imperium”, metryka nie jest dla niej istotnym czynnikiem w miłości. Przy Jacku poczuła się bezpieczna i kochana, dlatego się z nim związała. O jego prawdziwym wieku przekonała się tuż przed ślubem, w momencie wypełniania papierów, gdy jej ukochany zaczął zapisywać datę urodzenia.

Całkiem niedawno Łęski był dla swojej żony powodem zarówno do zmartwień, jak i do dumy. Wyjechał bowiem na Ukrainę w charakterze korespondenta wojennego i relacjonował widzom Telewizji Polskiej, co dzieje się za wschodnią granicą. Małgorzata Opczowska wyjawiła, że wiązało się to dla niej z wieloma nieprzespanymi nocami.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Źródło: teleshow.wp.pl