Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska przeszła metamorfozę. Aktorka zmieniła fryzurę, fani oniemieli
Michał Fitz
Michał Fitz 12.01.2022 18:19

Małgorzata Kożuchowska przeszła metamorfozę. Aktorka zmieniła fryzurę, fani oniemieli

Małgorzata Kożuchowska
instagram.com/malgorzatakozuchowska

Aktorki często zmieniają fryzury, czy to ze względów prywatnych, czy zawodowych. Małgorzata Kożuchowska nie jest wyjątkiem. Właśnie pochwaliła się na Instagramie swoją nową stylizacją.

Aktorka pokazała, co zrobiła z włosami. Zdecydowała się na fryzurę, która ma być niezwykle modna w nadchodzącym czasie. Jej fani już są zachwyceni.

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę

Małgorzata Kożuchowska była znana ze swojego zamiłowania do nieco krótszych włosów. W trakcie swojej kariery nosiła je na różne sposoby. Czasem były one rozpuszczone, nieco pofalowane i o takiej długości, że sięgały do uszu, a innym razem aktorka miała na głowie wystylizowaną grzywę. Teraz zdecydowała się na prostotę i to dosłownie.

Jak widać na opublikowanym przez aktorkę zdjęciu, ścięła się ona na fryzurę o nazwie straight bob. To nic innego, jak proste, opadające do ramion włosy z przedziałkiem na środku głowy. W nowej fryzurze aktorka wygląda niezwykle efektownie. Po jej uśmiechu widać też, że na pewno dobrze czuje się w takiej odsłonie. W sekcji komentarzy nie brakuje pozytywnych opinii na temat jej nowej fryzury.

– Ale włos! – zachwala Ada Fijał, znana aktorka.

Sam post nie posłużył jednak aktorce do tego, by pochwalić się fryzurą. Przy jego okazji chciała powiadomić swoich fanów o nadchodzących obowiązkach, które mocno ją ekscytują.

– Już dziś zapraszam Was w najbliższy weekend do teatru, a jutro widzimy się w Zakopanem… na planie filmu „Zimowe marzenie”! Dzieje się! – pisze Małgorzata Kożuchowska.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niespodziewana, rewelacyjna okazja w Pepco. Polki pobiegną do sklepów po hitowy produkt
  2. Artur Barciś i jego żona mieszkają w malowniczym miejscu. Zdumiewające, kto jest ich sąsiadem