Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internauta zaczepił Kożuchowską w sprawie drugiego dziecka. Gwiazda uraczyła go niebywałą informacją
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 31.01.2021 21:16

Internauta zaczepił Kożuchowską w sprawie drugiego dziecka. Gwiazda uraczyła go niebywałą informacją

Małgorzata Kożuchowska
fot.facebook.com/MalgorzataKozuchowska

W niedzielne popołudnie, 31 stycznia Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym widać, jak bawi się ze swoim 6-letnim synkiem. Pod fotografią pojawił się niestosowny komentarz od internauty dot. drugiego dziecka. Reakcja aktorki była natychmiastowa, powiedziała mu, na czym polega szczęście.

Ech szkoda, że nie ma pani jeszcze jednego dziecka, byłaby pani na zdjęciu szczęśliwsza – napisał internauta. Małgorzata Kożuchowska nie miała zamiaru tak tego zostawić.

Małgorzata Kożuchowska odpowiada na komentarz o drugim dziecku

Sześć lat temu Małgorzata Kożuchowska została mamą. Aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko stosunkowo późno, nawet jak na obecne czasy.

Artystka poznała uroki macierzyństwa w wieku 43 lat. Nigdy nie ukrywała, że narodziny Jana Franciszka były spełnieniem jej marzeń, ponieważ nie było łatwo zajść jej w ciążę. Jednak nie zdecydowała się na zabieg in vitro i korzystała z naturalnych metod planowania rodziny.

Dlatego można się domyślić, że wszelkie komentarze odnoszące się drugiego dziecka mogą być dla niej bolesne. Kiedy jeden z nich pojawił się pod najnowszym zdjęciem z Jasiem, aktorka pokazała wielką klasę.

Sztuką jest umieć docenić to, co się ma i być szczęśliwym – odpisała mu wtedy Małgorzata Kożuchowska.

W komentarzach wywiązała się mała dyskusja, dzięki której mężczyzna zrozumiał swój nietakt i postanowił przeprosić gwiazdę za swoje słowa.

Sorry, spasiba już postaram żeby to się nie powtórzyło, ale dajcie mi już spokój, SPOKÓJ! I jeszcze jedno: pani Gosiu mam zamiar panią przeprosić za tego posta – napisał skruszony.

Małgorzata Kożuchowska: syn

Małgorzata Kożuchowska ma jednego syna, Jana Franciszka Wróblewskiego, który jest owocem jej miłości z Bartkiem Wróblewskim. Dziecko przyszło na świat w państwowym szpitalu, ponieważ Małgosia nie chciała tak jak inne celebrytki, rodzić w prywatnej klinice.

Jak dowiedział się SHOW, poród odbył się przez cesarskie cięcie. Wszystko przebiegło bez komplikacji i kilka dni później rodzina mogła się już cieszyć nowym członkiem rodziny.

Od tamtej pory Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że syn jest dla niej całym światem. Celebrytka bardzo pilnie strzeże jego prywatności i nigdy nie zdecydowała się pokazać twarzy syna w mediach społecznościowych.

Pomimo tego dokumentuje wiele wspólnych momentów z dzieckiem. Na Instagramie można podziwiać rodzinne fotografie m.in. ze świąt, wakacji czy wspólnego leniuchowania. Co myślicie o jej odpowiedzi na nieprzychylny komentarz?

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska dodała zdjęcie z synem.

Małgorzata Kożuchowska

Internauta zostawił jej nieprzyjemny komentarz dot. drugiego dziecka. Aktorka mu odpowiedziała i pokazała przy tym wiele klasy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram, Styl