Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska zrobiła sobie zabieg poprawiający urodę. Prezentuje się fantastycznie
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 13.02.2021 22:06

Małgorzata Kożuchowska zrobiła sobie zabieg poprawiający urodę. Prezentuje się fantastycznie

Małgorzata Kożuchowska
fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska przyznała się do zabiegu poprawiającego urodę. Aktorka nie wygląda już tak samo, jej twarz nieco się zmieniła. Trzeba przyznać, że gwiazda prezentuje się fantastycznie. Wygląda na to, że nawet kolejne lata na karku nie są dla niej straszne.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Widzowie zapamiętali ją z takich seriali i filmów jak Rodzinka.pl, M jak miłość, Killer czy Druga szansa. Często gości na ekranach telewizorów i deskach teatrów, nic dziwnego więc, że musi dbać o swój wizerunek.

Małgorzata Kożuchowska przyznała się do zabiegu medycyny estetycznej

Małgorzata Kożuchowska aktywnie udziela się w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie zebrała już milion obserwujących.

Aktorka dzieli się ze swoimi fanami różnymi fotografiami z życia codziennego, chociaż nadal bardzo dba o prywatność zarówno swoją, jak i swojej rodziny. Nieczęsto pokazuje synka, a jeśli już to robi, chłopiec ma zakrytą twarz.

Z tego względu o życiu gwiazdy wiadomo bardzo niewiele. Artystka w 2008 roku wyszła za mąż za Bartłomieja Wróblewskiego, a owocem ich miłości jest 6-letni synek. Kożuchowska wygląda na szczęśliwą i spełnioną kobietę.

W kwietniu tego roku aktorka skończy 50 lat, jednak trzeba przyznać, że chyba czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda cały czas trzyma fason i prezentuje się fantastycznie.

Internautki nie mogą napatrzeć się na jej niemal nieskazitelną cerę, która nie jest przeorana ani jedną wyraźnie widoczną zmarszczką. Niektórzy z pewnością zastanawiają się, jak Małgorzata Kożuchowska to robi, a gwiazda nie ukrywa przyczyn swojego młodego wyglądu.

Okazuje się, że celebrytka zdecydowała się na zabieg potocznie nazywany kobido, czyli japoński lifting twarzy. Jest to tzw. niechirurgiczny lifting i polega na manualnym i intensywnym masażu skóry.

Małgorzata Kożuchowska: zabiegi na twarz

Zadaniem japońskiego liftingu jest napięcie skóry, spłycenie zmarszczek, a także pobudzenie skóry oraz produkcji składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Jak wam podoba się efekt?

Po wykonanym zabiegu Małgorzata Kożuchowska na swojej relacji na Instagramie przyznała, że prezentuje się świetnie. Aktorka nie kryła zachwytu nad efektem końcowym, jaki udało się uzyskać.

Ładnie… poliki wyżej, czoło gładkie – powiedziała gwiazda.

Usta też są wyraźniejsze, piękne pełne – dodała na nagraniu pani, która wykonywała jej zabieg.

A jak waszym zdaniem prezentuje się twarz Gosi po japońskim liftingu twarzy? Widzicie jakieś zmiany? Może któraś z was miała do czynienia z podobnym zabiegiem?

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się efektami po tzw. niechirurgicznym liftingu.

W tym roku aktorka skończy 50 lat.

Niedawno sama wspominała swoje młodsze lata, tutaj na zdjęciu miała 32 wiosny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram