Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska jest bardzo zawiedziona. Pożegnała się z widzami gorzkim wpisem
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 03.05.2020 23:39

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo zawiedziona. Pożegnała się z widzami gorzkim wpisem

Małgorzata Kożuchowska
Fot.instargam.com/malgorztakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska pożegnała się ze swoimi widzami. Pośród podziękowań i wspaniałych wspomnień znalazły się także liczne gorzkie słowa i krytyka. Aktorka jest bowiem bardzo zawiedziona decyzjami, jakie zapadły. Nie była na nie w żaden sposób przygotowana.

Małgorzata Kożuchowska umieściła post, w którym dziękuje swoim widzom za wspólne lata spędzone przy jednej z ulubionych produkcji Polaków. Aktorka nie kryje jednak dużego żalu i smutku. Ma pretensje do producentów.

Małgorzata Kożuchowska żegna się z widzami

Małgorzata Kożuchowska udostępniła zdjęcie z planu serialu Rodzinki.pl. Właśnie dziś wyemitowano ostatni odcinek 16. sezonu serialu, będący jednocześnie finałem przygód rodziny Boskich. Aktorka bardzo dziękuje widzom i wiernym fanom produkcji TVP, a także ekipie, która tworzyła ją przez wiele lat.

Wśród miłych słów znalazły się jednak także takie pełne żalu do decyzji o zakończeniu emitowaniu programu. Aktorka żałuje, że podczas nagrywania ostatniego odcinka nikt na planie nie miał pojęcia, że jest to ich ostatnie spotkanie na planie Rodzinki.pl. Małgorzata Kożuchowska sugeruje także, że zakończenie serialu nie jest w zasadzie zakończeniem.

  1. Najpierw Empik, teraz kolejna sieć. Ulubione sklepy Polaków znikają z galerii handlowych
  2. GIS pilnie wycofuje produkt, który niemal każdy ma w kuchni. Lepiej go wyrzucić, spożycie może mieć opłakane konsekwencje
  3. Zgwałcił ją, a teraz pozywa. ”Prosiłam go, mówiąc, że nie chcę”. Polka znowu przeżywa dramat

Ostatni odcinek Rodzinki.pl

Informacja o zakończeniu nagrywania serialu zaskoczyła samych jego twórców. TVP tłumaczyło swoją decyzję słabnącą oglądalnością produkcji. Decyzja została podjęta tak nagle, że nikt nie miał pojęcia, nagrywając ostatni odcinek, że zamyka on historię Boskich. Według Małgorzaty Kożuchowskiej serialowi brakuje więc klamry, stosownego finału.

– Wspaniała ekipa, mnóstwo śmiechu i rodzinna atmosfera! Będę tęsknić!!!! Szkoda, że kręcąc ten ostatni odcinek nie mieliśmy pojęcia,że on zakończy całe 16 sezonów… no cóż… serial był na „6”, a kończy się „ni w 5 ni w 9” – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Sezon 16 kończy się w taki sposób, że możemy być pewni, że czeka nas kontynuacja. Z jednej strony to źle, a z drugiej dobrze, bo ewentualne wznowienie nagrywania nie będzie kłopotliwe. Po informacji o zdjęciu serialu z anteny wszyscy jego aktorzy nie kryli łez, w szczególności najmłodsi członkowie rodziny Boskich, którzy na planie serialu w zasadzie dorastali.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska

Wzruszający post aktorki wyraża także żal, za zdjęcie serialu z anteny.

małgorzata kożuchowska

Rodzinka.pl gościła na naszych ekranach przez 16 lat! W tym czasie mogliśmy obserwować, jak najmłodsi bohaterowie dojrzewają i stają się dorośli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieoczekiwany zwrot w sprawie koronawirusa w Polsce. Zaskakującą wiadomość podano po południu
  2. Na nowym zdjęciu Kim Dzong Una dostrzeżono jeden szczegół. Może ujawniać wszystko
  3. TVN wyemitował porażający materiał. Chodzi o Pawła Królikowskiego, ciężko uwierzyć, że pokazano szczegóły
  4. Nasz Nowy Dom: Katarzyna Dowbor spotkała się z prawdziwym dramatem. Musiała zareagować
  5. ”Królowe życia”: smutne chwile w życiu Dagmary. Gwiazda drży o los bliskiej osoby
  6. Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmową