Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Gessler do internautki: ,,Patrz, jak wyglądasz. Strach patrzeć”
Karol Osiński
Karol Osiński 05.02.2021 22:59

Magda Gessler do internautki: ,,Patrz, jak wyglądasz. Strach patrzeć”

Magda Gessler
fot. TRICOLORS/East News; facebook.com/magdagessler.official;

Magda Gessler starła się z jedną z internautek na swoim Facebooku. Kobieta zarzuciła restauratorce, że ceny w jej restauracjach są zbyt wysokie, przy czym dopuściła się naprawdę solidnej krytyki. Królowa TVN nie pozostała obojętna i postanowiła uderzyć z podwojona siłą – Patrz, jak wyglądasz. Strach patrzeć – zagrzmiała w komentarzu pod zdjęciem.

To, że Magda Gessler jest wybuchowa, nie stanowi żadnej tajemnicy. Wiedzą o tym nawet ci, którzy nie oglądają jej programów. Tym razem dała upust swojej impulsywności, odpisując na jeden z komentarzy internautki, która publicznie skrytykowała ceny w jej restauracjach.

Internautka skrytykowała ceny w restauracjach Magdy Gessler

Przez kilka ostatnich tygodni zrobiło się bardzo głośno o Magdzie Gessler, głównie w odniesieniu do lokalu Schronisko Smaków w Bukownie Tatrzańskiej, który ogłosił zakończenie współpracy ze słynną restauratorką. Decyzja ta przyszła po tym, jak Królowa TVN otwarcie skrytykowała decyzję włodarzy restauracji o otwarciu lokalu mimo rządowych obostrzeń.

Magda Gessler przyznała, że nie zgadza się z filozofią lokalu, przy czym zapewniła, że to nie ona jest winna rozwiązaniu umowy. Niedługo po tym wróciła do swoich zawodowych obowiązków i rozpoczęła przygotowania do nowych projektów. W związku z nadchodzącym wielkimi krokami Tłustym Czwartkiem postanowiła stworzyć specjalne oferty w swoich restauracjach.

Co więcej, niedawno postanowiła pochwalić się na Facebooku otwarciem nowej kawiarni w Zielonej Górze. Niedługo po tym opublikowała zdjęcie, na którym wpatruje się w okno i oddaje nocnym rozmyślaniom, pytając fanów, komu najlepsze pomysły przychodzą do głowy właśnie nocą.

Okazało się, że nawet przy tak prostym i przyjemnym pytaniu znalazł się ktoś, kto postanowił dać restauratorce pstryczek w nos. Była nią jedna z internautek, która otwarcie skrytykowała wysokość cen w restauracjach Magdy Gessler.

No ceny zwalają z nóg, a nasze normalne lepsze od jej – napisała internautka

Magda Gessler odpowiada internautce

Na odpowiedź Magdy Gessler nie przyszło długo czekać. Po zamieszczonej odpowiedzi można wywnioskować, że nie spodobała jej się krytyka kobiety. Przytoczyła przykład, który bez wątpienia przypadł do gustu wielu ludziom, o czym może świadczyć ilość polubień pod komentarzem.

Po co pani to pisze? To nie jest sławojka. Czy jak Pani nie może kupić mercedesa, to pisze do nich podania o zmniejszenie ceny? Litość miej nad sobą – zagrzmiała restauratorka.

Jednak na tym nie koniec. W dalszej części odpowiedzi można przeczytać, jak Królowa TVN uderza w wygląd zewnętrzny kobiety, jednak, czy to nie przesada?

Patrz, jak wyglądasz!!! Strach patrzeć, podłe myśli kształtują nasz wizerunek, naszą twarz, gdy jesteśmy dojrzałe. Proszę włączyć rozum i serce. Troll – zakończyła ozięble Magda Gessler.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz zdjęcia:

Magda Gessler zamieściła zdjęcie, pod którym zadała pytanie, komu najlepsze pomysły przychodzą do głowy nocą.

Magda Gessler

Niestety pod zdjęciem znalazł się krytyczny komentarz, na który gwiazda postanowiła odpowiedzieć mocnymi słowami.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl