Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maciej Kurzajewski prosto ze sceny rzucił aluzją o romansie. Cichopek tylko stała z niewzruszoną miną
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.06.2022 12:20

Maciej Kurzajewski prosto ze sceny rzucił aluzją o romansie. Cichopek tylko stała z niewzruszoną miną

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot.instagram.com/katarzynacichopek/By Fryta 73 – Flickr: Maciej Kużajewski, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=33113937

Maciej Kurzajewski odważył się na scenie skomentować doniesienia o jego romansie z koleżanką z pracy? Kasia Cichopek pozostała jednak niewzruszona na aluzję. Tylko pilni słuchacze wychwycili ten fragment.

Za nami trzeci dzień muzycznego festiwalu Opole 2022, a wraz z nim koncert „Tych lat nie odda nikt”. Na scenie wystąpiły największe gwiazdy m.in.: Maryla Rodowicz, Helena Vondráčková czy Ania Wyszkoni.

Wydarzenie poprowadziły dwa dziennikarskie duety: Tomasz Kammel i Karolina Pajączkowska oraz Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Szczególnie ten drugi z wymienionych zapadł widzom w pamięć.

Maciej Kurzajewski nawiązuje do romansu?

Niedzielny koncert łączył największe przeboje ostatnich 70 lat oraz fragmenty programów i seriali, które królowały w tym czasie w TVP. Jednym z nich był doskonale znany „Czterdziestolatek”. Zaprezentowany fragment pokazywał spotkanie głównego bohatera z kochanką Ireną.

Po projekcji na scenie pojawili się Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” odważył się na komentarz do przedstawionego nagrania. Niektórzy dostrzegli w nim aluzje do romansu z koleżanką z pracy, jednak ona sama pozostała niewzruszony i prowadziła dalej wydarzenie.

Skoro nawet taki asekurant jak inżynier Karwowski nie obawiał się rzucić w wir zdarzeń, to i my możemy — powiedział ze sceny opolskiego amfiteatru.

O romantycznych relacjach prezenterów zaczęto spekulować od czasu medialnego oświadczenia gwiazdy „M jak miłość” o zakończeniu wieloletniego związku z Marcinem Hakielem. Maciej Kurzajewski okazał się dla koleżanki wspaniałym wsparciem na antenie porannego programu oraz poza nim.

Żadna ze stron na razie nie potwierdziła medialnych domysłów o romansie, jednak widać, że prezenterzy swobodnie czują się w swoim towarzystwie. Prowadzenie koncertu „Tych lat nie odda nikt” nie obyło się bez wymiany uśmiechów i miłych słów.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Opole 2022. Karolina Pajączkowska zadebiutowała w nowej roli. Kim jest piękna blondynka z TVP?
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony