Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Luna dostała zaskakujący prezent od Dody! Co za gest
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 21.02.2024 12:07

Luna dostała zaskakujący prezent od Dody! Co za gest

Luna dostała zaskakujący prezent od Dody, fot. KAPiF
Luna dostała zaskakujący prezent od Dody, fot. KAPiF

Nie milkną echa niedawnego ogłoszenia reprezentanta Polski, który weźmie udział w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. Jurorzy mieli przed sobą trudne zadanie – musieli bowiem przesłuchać i ocenić ponad 200 zgłoszonych utworów. Koniec końców zwycięzca mógł być tylko jeden. Teraz wychodzą na jaw coraz to nowe informacje na temat Luny, która już w maju wystąpi na eurowizyjnej scenie.  

Luna tegoroczną reprezentantką Polski na Eurowziji

W poniedziałek rano poznaliśmy decyzję jury, które zdecydowało o wyborze reprezentanta Polski w tegorocznym konkursie Eurowizji. Podobnie jak w poprzednich latach wybór ten wywołała wiele kontrowersji, choć z nieco innych powodów. Jak potwierdzili jurorzy, nie otrzymali oni bowiem żadnych konkretnych wytycznych, jakimi powinni się kierować podczas oceny poszczególnych zgłoszonych utworów, a jedynie poproszeni o kierowanie się sercem i indywidualnym wyczuciem

Wraz z ogłoszeniem reprezentantki, TVP ujawniło także łączne wyniki czterech piosenek, które uplasowały się najwyżej w klasyfikacji. Piosenka Luny, „The Tower”, otrzymała łącznie 34 punkty, a tuż za nią uplasowała się Justyna Steczkowska z utworem „WITCH-ER Tarohoro” i 33 punktami. Podium zamknęli ex aequo Dagadana i Kayah z utworem „Jesień – Tańcuj” oraz Marcin Maciejczak z piosenką „Midnight Dreamer”. Obie pozycje otrzymały od jurorów po 23 punkty. 

Maciejczak tak podsumował Steczkowską! Internauci w szoku Nieoficjalne wieści. To oni, a nie Luna zwyciężyli preselekcje?

Luna zbiera krytykę, ale i gratulacje

Pod postami na facebookowym profilu „Eurowizja TVP” nie brak internautów, którzy krytycznie wyrażają się o decyzji jury co do reprezentanta Polski w konkursie Eurowizji. Wśród nich pojawiają się między innymi wątpliwości co do systemu głosowania czy jego regulaminu, a także liczne wyrazy żalu, że nie został wybrany faworyt danej osoby. Nie brak jednak także osób, które są zadowolone z decyzji jury. Pojawiają się także głosy, że choć Luna nie była ich faworytką, i tak będą trzymać kciuki za młodą wokalistkę podczas Eurowizji, którą będzie można śledzić  w dniach 7, 9 i 11 maja. Reprezentantka Polski wystąpi w pierwszej połowie wtorkowego półfinału konkursu.

  • Kochani kibicujmy Lunie, fajna, utalentowana dziewczyna zobaczymy, co pokaże.
  • Urocza, zdolna, inteligentna, przede wszystkim kulturalna i skromna kobietka.
  • Trzymam kciuki, świetna kobieta.
  • Polska nie mogłaby mieć lepszej reprezentantki – wybór uważam za bardzo słuszny, świetny utwór, wyjątkowa prezentacja sceniczna. Wśród wielu zalet Luny pierwszeństwo dałbym jej niebagatelnej charyzmie artystycznej oraz wyjątkowej wrażliwości.
  • Powodzenia Luna – czytamy w komentarzach. 

ZOBACZ TEŻ: Internauci dokopali się do PIORUNUJĄCYCH informacji, chodzi o rodziców Luny

Luna otrzymała gratulacje od Dody

Wśród licznych gratulacji, jakie spływają do Luny, znalazły się także słowa od samej Dody. Wokalistka napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych:

Luna jedzie na Eurowizję!

Jak się jednak okazuje, to jeszcze nie wszystko – młoda wokalistka dostała od doświadczonej koleżanki wyjątkowy prezent z okazji swojego zwycięstwa. W rozmowie z „Eską” reprezentantka Polski ujawniła, że otrzymała od Dody także wiadomość prywatną, w której gratulowała jej zwycięstwa, a także zaoferowała jej flakon swoich perfum, które nazywają się tak samo jak wokalistka – Luna

Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego