Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ogromna tragedia gwiazdy hitowego serialu Polsatu, nie żyje najbliższa mu osoba. „Zbyt rzadko mówiliśmy sobie: kocham Cię”
Karol Osiński
Karol Osiński 04.12.2020 09:28

Ogromna tragedia gwiazdy hitowego serialu Polsatu, nie żyje najbliższa mu osoba. „Zbyt rzadko mówiliśmy sobie: kocham Cię”

Bydgoszcz
lelum.pl

Łukasz Płoszajski, znany głównie z roli Artura Kulczyckiego w serialu Pierwsza miłość, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zmarł jego tata. Wojciech Płoszajski od połowy października znajdował się w szpitalu, gdzie trafił z powodu zakażenia koronawirusem. Aktor w bardzo wzruszających słowach pożegnał swojego ukochanego ojca – Zbyt rzadko mówiliśmy sobie: kocham Cię – czytamy w opublikowanym przez artystę poście.

Z tego artykułu dowiesz się

  • Kiedy tata Łukasza Płoszajskiego zachorował na koronawirusa
  • Jak długo tata aktora leżał w szpitalu
  • Jakimi słowami Łukasz Płoszajski pożegnał swojego ojca

Niestety, ale sprawdziło się najgorsze. Łukasz Płoszajski poinformował, że jego tata zmarł. Chociaż w pewnym momencie wydawało się, że stan zdrowia pana Wojciecha ulega poprawie, okazało się, że była to chwilowa sytuacja. Na Instagramie aktor zamieścił długi wpis, w którym podziękował swojemu tacie za wszystko.

Łukasz Płoszajski poinformował o śmierci swojego taty

Uczucia, które towarzyszą obecnie znanemu z serialu Pierwsza miłość aktorowi, Łukaszowi Płoszajskiemu, są nie do opisania. Artysta poinformował o śmierci swojego taty Wojciecha Płoszajskiego, który od połowy października znajdował się w szpitalu, z powodu zakażenia koronawirusem.

20 października 2020 roku aktor poinformował, że jego tata leży w ciężkim stanie w szpitalu.

Codziennie czytam o nowych przypadkach COVID-19 wśród moich znajomych. Mój Tata walczy o życie od ponad miesiąca. Wczoraj ponownie podłączyli go pod tlen, bo wytrzymał jedynie 3 dni na swoim oddechu, a my wciąż wierzymy, że wyjdzie z tego. Uważajcie na siebie – pisał wówczas w mediach społecznościowych Łukasz Płoszajski.

Dzisiaj przyszło mu napisać kolejny post, jednak niestety dotyczył on śmierci pana Wojciecha. Aktor w bardzo wzruszających słowach pożegnał swojego tatę, a pod zamieszczonym zdjęciem i opisem fani wyrażali najszczersze kondolencje dla artysty i jego rodziny.

Zbyt rzadko mówiliśmy sobie Kocham Cię, ale wiemy obydwaj, że tak właśnie było. Kocham Cię Tato i nigdy nie zapomnę Twoich ostatnich słów – czytamy w poście Łukasza Płoszajskiego.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Łukasz Płoszajski we wzruszających słowach pożegnał swojego tatę

Warto podkreślić, że tata aktora trafił do szpitala już w połowie października, jednak aktor informował, że pan Wojciech zachorował kilka tygodni wcześniej. Początkowo podejrzewano zapalenie płuc, jednak lekarz zdiagnozował coś innego.

Lekarz, który odwiedził go w sanatorium, zdiagnozował mu zupełnie inną chorobę niż zapalenie płuc. Następnie wypuszczono go z sanatorium bez kolejnej kontroli lekarskiej i wypisu z sanatorium – opowiadał Łukasz Płoszajski w rozmowie z Na żywo.

Okazało się jednak, że faktycznie było to zapalenie, a przez dwa tygodnie pan Wojciech nie był leczony. Co więcej, zaraził się koronawirusem, z którym walczył aż do samego końca.

Artysta w swoim wpisie wspominał najpiękniejsze chwile spędzone z tatą, za co mu podziękował i okazał należytą wdzięczność.

Dziękuje Ci za to, że spełniałeś moje wszystkie marzenia Tato, że nauczyłeś mnie jeździć na rowerze, na nartach, pływać i że robiłeś mi samolot a ja zrzucałem bomby […] (pisownia oryginalna) – napisał Łukasz Płoszajski.

Następnie dodał jeszcze kilka zdań, które wyciskają łzy.

Dziękuje Ci za to, że byłeś zawsze słowny, uczciwy i szczery. Za to, że zawsze mogłem na Ciebie liczyć i zawsze we mnie wierzyłeś. Dzięki Tobie miałem wspaniale dzieciństwo a dziś mam cudowne życie – dodaje aktor.

To niezwykle ciężka chwila dla artysty i jego rodziny. Warto przypomnieć o oddawaniu osocza przez ozdrowieńców, które może okazać się bardzo skuteczne w celu leczenia koronawirusa, na co zdecydował się ostatnio m.in. aktor Cezary Żak.

Rodzinie aktora i jemu samemu składamy najszczersze kondolencje.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Łukasz Płoszajski poinformował o śmierci swojego taty Wojciecha Płoszajskiego.

Łukasz Płoszajski

Aktor jeszcze kilka tygodni temu informował, że jego tata trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Pierwsza miłość

Na Instagramie aktora pojawił się wzruszający wpis, w którym pożegnał swojego tatę.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: radiozet.pl