Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lidl ogłosił niesamowitą promocję. Nie tylko na jedzenie
Michał Fitz
Michał Fitz 11.01.2022 19:45

Lidl ogłosił niesamowitą promocję. Nie tylko na jedzenie

lidl
Fot. Lidl, materiały prasowe

Sieć sklepów Lidl znana jest ze swojej wyjątkowej i korzystnej cenowo oferty. Promocje zwykle dotyczą jednak produktów spożywczych. Teraz można już w równie dobrych cenach zakupić tam także sprzęt elektroniczny.

Wiele osób może mieć bowiem problem z wygospodarowaniem funduszy na drogie urządzenia znanych marek. Lidl wychodzi więc takim ludziom naprzeciw, oferując im to, czego potrzebują, w typowo niskich dla siebie cenach.

Lidl z ofertą sprzętów elektronicznych

Jakie sprzęty można w takim razie zakupić w sklepach sieci Lidl? Jednym z nich jest chociażby blender kielichowy, który kosztuje jedyne 159 złotych, a pomoże wykonać mnóstwo kuchennych czynności.

Innym przedmiotem, na który warto zwrócić uwagę, jest elektryczny młynek do kawy, za którego trzeba zapłacić raptem 49,99 zł. Dzięki niemu będziemy mogli w łatwy sposób raczyć się świeżo zmieloną kawą.

Warto także zwrócić uwagę na ręczny odkurzacz cyklonowy, który kosztuje 149 zł. W swojej budowie przypomina bardziej mopa, dzięki czemu jest bardzo poręczny. Pozwoli na dokładne odkurzenie powierzchni, której do tej pory były trudno dostępne.

Klienci mają także spory wybór w grillach. Najtańszy można kupić za jedyne 59,99 zł, ale bardziej wymagający kucharze mogą zainwestować około 2 razy tyle w znacznie większy sprzęt. Na pewno jednak każdy znajdzie coś dla siebie i co najważniejsze, na własną kieszeń.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niespodziewana, rewelacyjna okazja w Pepco. Polki pobiegną do sklepów po hitowy produkt
  2. Artur Barciś i jego żona mieszkają w malowniczym miejscu. Zdumiewające, kto jest ich sąsiadem
Tagi: lidl