Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sprzedaży w Lidlu trafiły szampony wegańskie marki Cien. Dostaniemy je za jedyne 10 zł
Karol Osiński
Karol Osiński 22.01.2021 09:38

Do sprzedaży w Lidlu trafiły szampony wegańskie marki Cien. Dostaniemy je za jedyne 10 zł

Lidl
fot. Marek BAZAK/East News

Nie od dziś wiadomo, że sieć supermarketów Lidl uwielbia rozpieszczać swoich klientów prawdziwymi hitami cenowymi oraz niecodziennymi promocjami. Tak stało się i tym razem. Do sprzedaży trafił produkt, na który czekało tysiące Polek. Dostaniemy go za jedyne 10 zł. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ zainteresowanie tylko wzrasta.

Ten produkt, to prawdziwy ewenement. Lidl wprowadził do sprzedaży wielkie hity kosmetyczne, a dokładniej wegańskie szampony marki Cien. Nie dość, że kosztują prawdziwe grosze, to jeszcze są bardzo wydajne i ekologiczne. Promocja trwa w najlepsze, a klientek nie brakuje.

Lidl sprzedaje wegańskie szampony

To nie pierwszy raz, kiedy Lidl wyskakuje ze wspaniałą promocją, która może przydać się wielu Polkom szczególnie dbającym o środowisko. To tylko kolejny dowód na to, że sieciówka bezustannie stara się odpowiadać na potrzeby swoich klientów i spełniać ich oczekiwania. Nic dziwnego zatem, że możemy ich spotkać w supermarketach firmy coraz więcej.

Tym razem wydawcy produktów zaskoczyli nas naprawdę wyjątkową ofertą w postaci kosmetycznej premiery. Są nią wegańskie szampony w kostkach marki własnej Cien. Ten produkt do włosów cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością. Klientki Lidla zabiegały o niego już od dłuższego czasu, aż ostatecznie dostały to, czego chciały.

Warto zwrócić uwagę, że producenci przy sprzedaży produktu zadbali dosłownie o wszystko. Pomyśleli o wszystkich kobietach i postanowili, że wysoką jakość połączą z ekologią i bardzo niską ceną, która wynosi jedyne 10 zł. Trzeba przyznać, że to naprawdę cena warta przysłowiowego zachodu.

Produkt jest ekologiczny, a najlepszym dowodem na to, jest rezygnacja producenta z tradycyjnego plastikowego opakowania. Co więcej, produkt jest niezwykle wydajny i może posłużyć Polkom przez bardzo długi czas. Dla udowodnienia dodamy, że 80-gramowa kostka mydła odpowiada 200 ml szamponu w butelce.

Warianty sprzedażowe

Następną rzeczą, która jest godna, a nawet konieczna do podkreślenia, to fakt, że producenci pamiętali o konieczności wydania produktu w kilku wariantach, a dokładnie w trzech. Zatem wybierając się do Lidla, będziemy mogli spotkać następujące rodzaje szamponu w kostkach marki Cien:

  • do włosów suchych (z masłem shea i olejem jojoba),
  • do włosów przetłuszczających się (z szałwią, pokrzywą i skrzypem),
  • do włosów normalnych (z zieloną herbatą i aloesem).

Należy zwrócić uwagę także na fakt, że szampon ten nadaje się nie tylko do włosów, ale również do ciała. Co więcej, jest bardzo praktyczny, ponieważ sprawdzi się w wielu sytuacjach, np. w podróży, ze względu na swoje bardzo małe gabaryty.

I na koniec należy dodać, że szampon ten posiada oznakę Vegan Friendly, a jego formulacja ulega samodegradacji, co oznacza, że szampon troszczy się zarówno o naszą skórę i ciało, jak i środowisko. Korzystając z okazji, przypomnijmy o modowych trendach na 2021 rok, które znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Lidl

Do sprzedaży w Lidlu trafiły szampony wegańskie marki Cien. Dostaniemy je za jedyne 10 zł.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Tagi: lidl promocja