Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W Lidlu puścili wodze fantazji, ustalając cenę za kultowy produkt. Przed świętami idealny prezent dla kobiet dostaniemy za 26,99
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 04.12.2020 22:30

W Lidlu puścili wodze fantazji, ustalając cenę za kultowy produkt. Przed świętami idealny prezent dla kobiet dostaniemy za 26,99

lidl
fot. Marek BAZAK/East News

Lidl wprowadził do sprzedaży zaskakujący produkt. Przy okazji świątecznych zakupów spożywczych możemy rozwiązać kłopot zakupu prezentów. Dla Polek, które absolutnie kochają klasykę, dyskont przygotował kultowe perfumy Pani Walewskiej w zestawie z dezodorantem zapakowane w ozdobne, świąteczne pudełko. Cena? 26,99 zł!

Z tego tekstu dowiesz się:

  • Jakie kosmetyki są objęte promocją
  • Ile jest wariantów kosmetyków do wyboru
  • Jaka jest historia kultowej marki Pani Walewska

Lidl już przyzwyczaił swoich klientów do szerokiego asortymentu. W sklepie wyposażymy się nie tylko w produkty spożywcze, ale także w kosmetyczne, chemiczne czy nawet AGD. W ten sposób wiele potrzeb możemy zaspokoić na jednych zakupach. Dlaczego więc nie pomyśleć o prezentach? Linia Pani Walewska jest specjalnie przygotowana pod choinkę. Znajdziemy tutaj kilka zapachów kultowej marki.

Pani Walewska w Lidlu

Pani Walewska to absolutnie kultowy zapach. Ale jeśli kojarzymy tylko fioletową, szklaną buteleczkę to jesteśmy daleko w przeszłości. Linia zapachów zdecydowanie się poszerzyła i tak mamy do dyspozycji zapachy:

  • Sweet Romance – nuty białych kwiatów orchidei i jaśminu, a wszystko to na bazie soczystych cytrusów i gruszki, połączonych słodką wanilią.
  • White – zapach złożony z romantycznych i zmysłowych nut kwiatowych.

Perfumy i dezodorant kosztują jedynie 26,99 złotych. To naprawdę niewiele dla fanów zapachu. Świąteczne pudełko dodaje produktom prezentowego charakteru.

Warto zaznaczyć, że Pani Walewska pojawiła się w Polsce jeszcze przed wojną w firmie Miraculum. Już wtedy zapachy znalazły uznanie w Paryżu. W latach 70. minionego stulecia w Zabłociu koło Krakowa ponownie uruchomiono linię produkcyjną perfum. Wówczas zapach uchodził za ikonę luksusu i elegancji.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Lata mijają a Pani Walewska wciąż ta sama

Są zapachy, które przetrwały z czasów PRL do dziś. Ze święcą jednak szukać firm, które utrzymały swoją recepturę i perfumy nie różnią się od tych, które zapamiętaliśmy. Do takich właśnie należy Pani Walewska.

Pani Walewska zyskała miano eleganckich kosmetyków nie bez przyczyny. Nazwa wzięła się od Marii Walewskiej, pięknej i ponętnej kochanki Napoleona. Natomiast legendarne flakony marki przypominają słynny kapelusz francuskiego wodza.

Wiele marek, które w czasach PRL wiodło prym, zdecydowało się na kontynuowanie produkcji w nowym stuleciu. Do nich należą pamiętne perfumy Być może…, które czasem uda się spotkać w polskiej drogerii.

Specyficzne perfumy Być może… pewnie nie spodobałyby się obecnie każdej kobiecie. Jednak przed laty ich osobliwa woń robiła prawdziwą furorę wśród kobiet, które chętnie oblewały się piżmem w płynie. Podobnie było z Panią Walewską, która jednak w porównaniu do Być może… wypadała znacznie łagodniej.

Zobacz zdjęcie:

lidl

Perfumy i dezodorant są zapakowane w ozdobne pudełko.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: se.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik