Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lepiej usiądźcie! Wiedzieliście, jakie wykształcenie ma Doda? "Fascynuje mnie to od dziecka"
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 12.07.2023 07:18

Lepiej usiądźcie! Wiedzieliście, jakie wykształcenie ma Doda? "Fascynuje mnie to od dziecka"

Doda
fot. KAPiF, wykształcenie Dody

Doda jest obecna w polskim show-biznesie od wielu lat. Okazuje się, że nie było to jej marzeniem i chciała rozwijać się naukowo. Podjęła nawet studia, jednak ostatecznie ich nie ukończyła. Dla wielu może być to zdziwienie, jednak Dorota Rabczewska to jedna z najbardziej inteligentnych gwiazd w naszym kraju. W 2004 roku wzięła udział w specjalnym teście na i uzyskała imponujący wynik 156 IQ. To pokazuje, że miała predyspozycje naukowe.

Doda przerwałą studia dla Radosława Majdana

Doda od dziecka zajmowała się sportem. Trenowała lekkoatletykę i miała w tej dziedzinie duże możliwości. Po liceum chciała dalej się kształcić, jednak rozwijająca się kariera show-biznesowa i miłość sprawiły, że te plany odeszły do lamusa.

Wokalistka była zakochana w Radosławie Majdanie, przez co przerwała naukę i już do niej nie wróciła. Wszystko dlatego, że bramkarza zakontraktował izraelski klub i piosenkarka wyjechała za nim. Gwiazda studiowała psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS.

"M jak miłość": Grała żonę Marka Mostowiaka, mało kto wiedział o dramacie. Po 12 latach zostawił ją dla znanej gwiazdy

Psychologia to pasja Dody

Zaczęłam studiować psychologię na uniwersytecie, jednakże zmienił się mój kierunek życiowy, ponieważ się zakochałam i wyprowadziłam się z Polski. Mieszkałam w Izraelu półtora roku - powiedziała Doda w rozmowie z “Pomponikiem” 2 lata temu.

Ta dziedzina nauki do dziś jest jednak pasją wokalistki. Lubi rozmawiać z ludźmi i analizować ich zachowania. Podkreśla, że ma dar do patrzenia na siebie z innej perspektywy i wyciągania dobrych wniosków.

Doda skupiła się na śpiewie

Doda skupiła się w dalszym etapie swojego życia na rozwoju głosu, który wciąż jest narzędziem jej pracy. Brała lekcje śpiewu u samej Elżbiety Zapendowskiej, a potem dołączyła do zespołu Virgin.

Reszta to już historia. Dziś wokalistka jest znana niemal każdemu w tym kraju i od kilkunastu lat nieprzerwanie utrzymuje się na topie popularności. Jest wokół niej sporo kontrowersji, ale to właśnie one sprawiają, że jest nietuzinkową postacią.

Doda
fot. Instagram/@dodaqueen
Tagi: doda
Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?