Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lekarz zawołał 12-latkę podczas porodu jej matki. Zadał jedno pytanie, po chwili rozległ się potworny krzyk
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 24.09.2020 15:47

Lekarz zawołał 12-latkę podczas porodu jej matki. Zadał jedno pytanie, po chwili rozległ się potworny krzyk

lekarz
fot. facebook.com/ Love What Matters

Lekarz pozwolił wejść 12-latce na porodówkę, nie wiedział, jak to się skończy

Dziewczynka niecierpliwiła się pod drzwiami porodówki. Bardzo chciała być przy narodzinach swojego brata, o czym poinformował lekarza ojciec dziewczynki, który przebywał ze swoją żoną na sali. Doktor zdecydował się zaprosić 12-latkę do środka. Dziewczynka przeżyła szok, wewnątrz znajdowało się kilka położnych, lekarz, pielęgniarki i jej tata. Nagle doktor zwrócił się do niej z jednym pytaniem.

Lekarz wpuścił 12-letnią dziewczynkę na salę porodową, gdzie leżała jej mama. Gdy 12-latka weszła do pomieszczenia, stało się coś zaskakującego. Padło tylko jedno pytanie, a chwilę później na całą przestrzeń rozległ się rozdzierający krzyk.

12-letnia dziewczynka nie wyobrażała sobie czekać grzecznie na mamę, podczas gdy ta będzie rodzić. Chciała uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, chociażby stojąc za drzwiami. Gdy lekarz dowiedział się, że dziewczynka chce być przy mamie, wpuścił ją do sali, później stało się coś niesamowitego.

Zapytał 12-latkę, czy chce założyć rękawiczki i pomóc przy porodzie. Dziewczynka nie zastanawiała się ani chwili. Szybko przyodziała potrzebne utensylia i stanęła koło swojego taty. Sama bardzo chciała zobaczyć moment narodzin i z wielką ochotą wzięła w nim udział. Chwilę później w pomieszczeniu rozszedł się nieprawdopodobny krzyk.

  1. Fani TVP i TVN załamani. Sprawdził się najgorszy scenariusz, nie żyje wielka legenda
  2. Przełomowa chwila. Właśnie zapadł wyrok w sprawie, w której Tomasz Komenda został niesłusznie skazany
  3. Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała na wizji słowa, po których nagle zapadła cisza. Jedno zdanie uderzyło wszystkich

Siostra przyjęła na świat swojego małego brata

Krzyk należał do małego chłopca, który właśnie przyszedł na świat i 12-latki, która właśnie przeżyła wyjątkową chwilę w swoim życiu, jej okrzyk był pełen radości, zaskoczenia i strachu o nowo narodzonego maluszka. Dziewczynka razem ze swoim tatą dzielnie przyjęła poród. Oboje chwycili za główkę dziecka, która nagle się wyłoniła. Mama dziewczynki bardzo cierpiała, ale widok uśmiechniętej córki dodał jej sił. 12-latka przytuliła swojego brata jeszcze przed tym jak zrobiła to jego mama, była wprost zachwycona tym niezwykłym przeżyciem.

Gdy zdjęcia z całego zdarzenia trafiły do internetu, wywołały niemałą dyskusję. Internauci na przemian gratulowali dzielności dziewczynce i krytykowali rodziców, że pozwolili tak małemu dziecku wziąć udział w porodzie, mogąc zrobić 12-latce w ten sposób traumę. Jednak dziewczynka w wielu wywiadach wspominała, że czuła się najlepiej na świecie, a ten dzień uważa za swój najszczęśliwszy. Od tej pory jej plany na przyszłość się zmieniły, do tej pory chciała zostać weterynarzem, teraz woli zdecydowanie bardziej kształcić się na położną.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

„Jacee wanted to attend Zadyn’s birth 18 months ago but we felt she was too young to attend. So this pregnancy her dad…

Opublikowany przez Love What Matters Piątek, 9 czerwca 2017

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koszmar powrócił, Tomasz Komenda nagle pojawił się na sali sądowej. Niewiarygodne, do czego doszło
  2. Polsat alarmuje. Warto się spieszyć. Ostatni tak swobodny dzień dla podróżnych
  3. Właśnie przekazano oficjalny komunikat. Zaktualizowano wszystkie obostrzenia, pilne
  4. Trwa dramatyczna walka z ogniem. Płonie szkoła w południowej Polsce, na miejscu kilkanaście zastępów straży
  5. Martyniuk drży o swoją wnuczkę. Była synowa ujawniła koszmarny plan, dopiero teraz wszystko wyszło na jaw
  6. Powinny znaleźć się w sezonowym menu każdego Polaka. W placku drożdżowym śliwki smakują najlepiej

Źródło: webniusy.pl

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny