Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Kurska pokazała twarz córeczki. Cichopek, Nowakowska i Tomaszewska zareagowały
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 05.10.2022 00:31

Joanna Kurska pokazała twarz córeczki. Cichopek, Nowakowska i Tomaszewska zareagowały

Joanna Kurska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Joanna Kurska w dalszym ciągu rozwija swoją karierę. Powróciła do pracy, tym razem w roli szefowej programu „Pytanie na śniadanie”. Tuż po objęciu stanowiska, żona byłego prezesa TVP założyła sobie konto na Instagramie. Na profilu pojawiły się zdjęcia z pracy oraz fotografie córki.

Do tej pory zarówno Jacek Kurski jak i jego żona Joanna nie posiadali mediów społecznościowych. Sytuacja zmieniła się niedawno, a największe gwiazdy TVP nie omieszkały zareagować.

Joanna Kurska założyła konto na Instagramie

Joanna Kurska oprócz tego, że jest żoną byłego już prezesa Telewizji Publicznej, ma na swoim koncie imponującą karierę medialną. Przypomnijmy, że kobieta zaczęła pracę w telewizji już w 2007 roku. Wówczas współtworzyła program „Na celowniku”.

Z czasem została prowadzącą oraz wydawczynią „Interwencji”, a także pracowała nad kilkoma innymi produkcjami. Z czasem usunęła się w cień i skupiła się na życiu prywatnym i rodzinnym.

Joanna wzięła ślub cywilny z Jackiem Kurskim w 2018 roku, a dopiero dwa lata później zawarli sakramentalny związek małżeński. 25 marca 2021 przyszła na świat ich córka, Anna Klara Teodora.

Z czasem Joanna wróciła do pracy w mediach. Stało się to tuż po odejściu jej męża ze stanowiska prezesa Telewizji Publicznej. Tuż po objęciu stanowiska szefowej „Pytania na śniadanie” postanowiła wkroczyć również w świat wirtualny.

Joanna Kurska założyła bowiem konto na Instagramie. Na profilu zobaczymy zdjęcie z mężem oraz ekipą śniadaniowego programu. Najwięcej fotografii jest jednak najmłodszej córki Joanny.

Na zdjęcia pociechy Kurskich zareagowały największe gwiazdy TVP, m.in. Ida Nowakowska, Kasia Cichopek czy Małgorzata Tomaszewska, które zostawiły serduszka pod zdjęciem dziecka swojej przełożonej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Kurska (@joanna_kurska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Kurska (@joanna_kurska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Kurska (@joanna_kurska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Andrzej Piaseczny na granicy płaczu wspomina swojego tatę. „Jeśli mi brakuje ojca, to właśnie teraz”
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Disco polo wróciło do TVP, choć miało zniknąć. Wszystko za sprawą żony Jacka Kurskiego