Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kurdej-Szatan wyraziła żal po śmierci Tekieliego, takiej reakcji internautów nikt się nie spodziewał. Przykre
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 18.05.2023 22:27

Kurdej-Szatan wyraziła żal po śmierci Tekieliego, takiej reakcji internautów nikt się nie spodziewał. Przykre

Kacper Tekieli, Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram/kacpertekieli, KAPiF

18 maja media obiegła informacja o śmierci męża olimpijskiej medalistki, Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli był alpinistą, który postanowił w jak najkrótszym czasie zdobyć wszystkie 82 czterotysięczniki. Zgodnie z doniesieniami w chwili śmierci miał schodzić za szczytu w Jungfrau po jego zdobyciu. Wtedy zabrała go lawina. 

Pod ostatnim zdjęciem opublikowanym przez niego na Instagramie posypały się kondolencje od internatów i gwiazd.

Kacper Tekieli – kondolencje pod ostatnim zdjęciem alpinisty

Ostatnie zdjęcie, jakie Kacper Tekieli opublikował na swoim instagramowym profilu, przedstawia plecak turystyczny oparty o ścianę schroniska Konkordiahütte. Za znajdującym się obok oknem widać grubą warstwę śniegu, która sięga połowy szyby. 

Pod postem nie brak komentarzy z kondolencjami:

– Gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się…

– Łzy zamiast słów. Widzę tę górę z okna i od dziś jej nienawidzę.

– Stracił życie w miejscu które kochał. Spełniał marzenia każdego dnia. Współczuję ogromnej straty, łącząc się w bólu – czytamy.

Kacper Tekieli dodał to zdjęcie tuż przed tragedią. "Serce stanęło, zabrakło oddechu"

Kacper Tekieli – kondolencje od Barbary Kurdej-Szatan

Jedną z gwiazd, która złożyła kondolencje pod zdjęciem alpinisty, jest Barbara Kurdej-Szatan. W komentarzu zamieściła symboliczną świeczkę i trzy czarne serduszka. Aktorka otrzymała ponad 80 odpowiedzi. Część z nich nie jest jej przychylna i wywiązała się tam dość długa dyskusja między stroną krytykującą i broniącą aktorkę.

Posypały się wyzwiska, wraz z wulgarnymi odniesieniami do sytuacji sprzed półtora roku, kiedy na profilu aktorki pojawił się niefortunny wpis na temat straży granicznej. Obrońcy zwrócili uwagę, że ostatni wpis nieżyjącego wspinacza nie jest odpowiednim miejscem na takie ekscesy. 

– Prawdziwy Polak potrafi uszanować drugiego człowieka, zwłaszcza pod komentarzem, gdzie wyraża ból i wsparcie po śmierci. A wy co robicie, wyzywacie. Masakra.

– Szkoda słów, “prawdziwi Polacy”, a ile w nich nienawiści – czytamy w komentarzach.

Kacper Tekieli – burza pod kondolencjami od Barbary Kurdej-Szatan

Burza w odpowiedzi do komentarza Barbary Kurdej-Szatan pod postem Kacpra Tekieliego jest pokłosiem sytuacji z 2021 roku, gdy aktorka nie przebierając w słowach skrytykowała zachowanie przedstawicieli Straży Granicznej działających na granicy polsko-białoruskiej. We wpisie nie brakowało wulgaryzmów. Choć szybko zniknął on z Instagrama gwiazdy, usłyszała ona zarzuty o znieważenie funkcjonariuszy Straży Granicznej. Rok później sąd umorzył sprawę. Niektórzy internauci jednak wciąż nie mogą jej tego zapomnieć. 

Kacper Tekieli Barbara Kurdej-Szatan komentarz.JPG
fot. Instagram/kacpertekieli
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania