Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wojewódzki reklamuje krem. Fanka: „Jak nastoletnia blogerka”. Ten chamsko odpowiada
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 12.05.2018 15:28

Wojewódzki reklamuje krem. Fanka: „Jak nastoletnia blogerka”. Ten chamsko odpowiada

kuba wojewódzki anna mucha
fot. instagram.com/taannamucha

Kuba Wojewódzki świetlane lata ma już za sobą. Król TVN-u coraz bardziej krytykowany jest przez swoich obserwatorów, jednak nie ma to żadnego wpływu na jego zachowanie i prezenter nic nie robi sobie z nieprzychylnych komentarzy. Ostatnio na jego profilu pojawiło się zdjęcie, w którym Wojewódzki reklamuje krem. Jedna z fanek chciała zażartować, jednak odpowiedź Kuby zszokowała nie tylko ją.

Kuba Wojewódzki nie raz traktował gości swoich programów w bardzo nieprzyjemny sposób. Obrzucał ich nieprzychylnymi komentarzami pod względem ich osoby, czy dokonań. Wymagał tym samym, aby wykazali się sporym dystansem, jednak czy sam go ma?

Wychodzi na to, że Kuba lubi żartować z innych, jednak nie toleruje żartów dotyczących jego osoby. Udowodnił to, kiedy pod zamieszczonym zdjęciem, jedna z jego obserwatorek skomentowała w prześmiewczy sposób jego zdjęcie. Co ciekawe, większość internautów zamieszczała komentarze w podobnym tonie, jednak porównanie do vlogerki najwyraźniej wyprowadziło Wojewódzkiego z równowagi.

Kuba Wojewódzki reklamuje krem

Dziennikarz w niby śmieszny sposób starał się zareklamować krem i markę Bielenda. Stwierdził, że odniesie się do swojego kolejnego gościa będzie świetnym odwróceniem uwagi od reklamy kremu z kilkanaście złotych:

– Jutro nagranie z Kamilem Grosickim. Muszę być piękny & młody. Na umęczoną majówką twarz tylko Bielenda – napisał w poście.

Ciężko uwierzyć, że osoba chwaląca się rzeczami jedynie od luksusowych marek, używa kremu z niższej półki. Te wątpliwości mieli również obserwatorzy Kuby:

– Chyba dużo zapłacili

– Koszulka Dsquared, a kremik Bielenda? Kuba, plis, kto w to uwierzy

Kuba Wojewódzki w chamski sposób atakuje internautkę

Inni obserwatorzy posunęli się o żarty związane z wiekiem i reklamą samego kremu:

– A ten kremik to 18+, 25+ czy 60+?

– Oj, bida w TVN, król jak jakaś nastoletnia vlogerka na insta kremiki poleca

Właśnie ostatni z przedstawionych komentarzy, wzburzył Wojewódzkiego, który w nieprzyjemny sposób odpowiedział kobiecie:

– Mogę też polecić dobra dietę. Bo w tej materii widzę też bida – napisał bezczelnie Wojewódzki

Było to bardzo aroganckie ze strony Kuby i z pewnością takie zachowanie nie przystoi autorytetowi, za jaki ma się dziennikarz. Kobieta nie pozostała mu dłużna i odpowiedziała:

– Dieta jak wyglądać na 50 lat? Czy jak skutecznie zapuścić brzuch? Nie, dziękuję. Widzę, że dystans i klasa mnie więcej na tym samym poziomie. Ale to przecież kasa ma się zgadzać. Aha, jak się człowiek denerwuje za bardzo, to wtedy kremik słabiej działa, także chyba nie warto – napisała w odpowiedzi internautka.

Myślicie, że zachowanie Wojewódzkiego było uzasadnione? Cóż, Kuba już zablokował swój Instagram, obawiając się zapewne kolejnych krytycznych komentarzy.

Kuba Wojewódzki

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ten słodki chłopiec to mąż największej gwiazdy TVN. Poznajecie?
  2. TO OFICJALNE! Marina jest w ciąży!
  3. Widzowie „M jak Miłość” załamani. Śmierć niszczy wszystko

Źródło: plotek.pl