Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Która z osób odebrała życie nauczycielowi? Jeden szczegół zdradza wszystko, ale dostrzega go tylko 5% z nas
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 24.04.2021 12:50

Która z osób odebrała życie nauczycielowi? Jeden szczegół zdradza wszystko, ale dostrzega go tylko 5% z nas

zagadka
fot. youtube.com/bright side

Zagadka dotyczy wskazania winnego zabójstwa. Nauczyciel geografii zginął nagle w klasie szkolnej. To prawdziwa gratka dla fanów kryminałów i detektywistycznych śledztw. Tylko 5 procent osób szybko potrafi wskazać rozwiązanie. Poznajmy całą historię od początku.

Nauczyciel zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Był pierwszy dzień szkoły, gdy fatalna wiadomość obiegła placówkę. Tylko cztery osoby zostały uznane za podejrzane, przy czym każda miała mocne alibi. Tylko 5 procent osób jest w stanie wskazać, kto tak naprawdę jest mordercą. Zagadka wymaga dużej spostrzegawczości.

Nauczyciel zginął w niewyjaśnionych okolicznościach

Pierwszego dnia w szkole zdarzyła się straszna rzecz. W jednej ze szkolnych klas znaleziono ciało nauczyciela od geografii. Ktoś go zamordował. Policja przybyła na miejsce, po przeprowadzeniu wstępnego śledztwa, wskazała cztery osoby, które w momencie śmierci mężczyzny były obecne w szkole.

Niestety, każda z nich miała niepodważalne alibi. Jednak tylko z pozoru. Mordercę zdradziła właśnie jego wymówka. Wśród oskarżonych pojawił się ogrodnik, dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki i wuefista.

Kto jest winien morderstwa?

Ogrodnik w rozmowie z policją zapewnił, że w trakcie strasznego incydentu zajmował się swoją pracą i przycinał krzaki wokół szkoły.

Dyrektor placówki twierdził, że znajdował się w swoim gabinecie, co miałaby potwierdzić jego sekretarka.

Nauczyciel matematyki zaś przebywał w sali klasowej i sprawdzał testy półroczne.

Z kolei wuefista grał w koszykówkę na szkolnym boisku.

Kto z nich jest mordercą?

Zagadka nie należy do najłatwiejszych. Podobnie jak ta, która ogarnęła popularnego TikToka. Wszyscy głowili się nad jej rozwiązaniem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nauczyciel

Który z czterech podejrzanych jest mordercą nauczyciela?

nauczyciel

Zastanów się przez maksymalnie pół minuty.

nauczyciel

Okazuje się, że winnym jest nauczyciel matematyki. Mężczyzna stwierdził, że sprawdzał test półroczny w pierwszym dniu szkoły. Wybrał ewidentnie nieprzemyślane alibi.

Źródło: youtube.com/bright side

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny