Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate w szpitalu. Rozpoczął się poród
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 23.04.2018 14:13

Księżna Kate w szpitalu. Rozpoczął się poród

Księżna Kate
Wikipedia.com

Księżna Kate trafiła dziś rano do szpitala we wczesnej fazie porodu! Poród odbywa się w szpitalu św. Marii, który znajduje się w Londynie. O wszystkim oficjalnie poinformował na Twitterze Pałac Kensington. Księżną Kate podczas narodzin będzie wspierał jej mąż – Książę William.

Książęca para na świecie powita swoje trzecie dziecko, które według doniesień The Sun, zostało poczęte w Polsce i żartobliwie nazwano tę sytuację jako Akt warszawski. Ciężarna księżna Kate cierpiała na poważne nudności, przez co musiała bardzo ograniczyć swój udział w wydarzeniach społecznych. Na razie płeć dziecka nie jest jeszcze znana, jednak spekuluje się, że na świat przyjdzie chłopiec.

Rozpoczął się poród księżnej Kate

Jej Królewska Wysokość Księżna Cambridge została przyjęta do szpitala św. Marii w Paddington w Londynie wczesnym rankiem we wczesnej fazie porodu – czytamy w oficjalnym wpisie Pałacu Kensington.

Her Royal Highness The Duchess of Cambridge was admitted to St. Mary’s Hospital, Paddington, London earlier this morning in the early stages of labour.

The Duchess travelled by car from Kensington Palace to the Lindo Wing at St. Mary’s Hospital with The Duke of Cambridge.

— Kensington Palace (@KensingtonRoyal) 23 kwietnia 2018

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popek trafił do szpitala! To jego koniec w TzG
  2. Kobieta kot zaprzecza operacjom plastycznym: „Nie muszę niczego udowadniać!”
  3. Co się jej stało w twarz?! Siostra Michaela Jacksona wygląda okropnie [ZDJĘCIE]

Źródło: tvn24.pl

Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem