Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate szczerze o ciąży! NIE będzie czwartego Royal Baby!
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 04.03.2019 11:18

Księżna Kate szczerze o ciąży! NIE będzie czwartego Royal Baby!

Kate Middleton
Fot. instagram.com @katemiddletonphotos

Księżna Kate oraz książę William doczekali się trójki cudownych dzieci: George’a, Charlotte oraz Louisa. Ostatnio media żyją jednak nowiną dotyczącą czwartego potomka. Czy książęca para ma w planach powiększenie rodziny? Księżna skomentowała doniesienia. NIE będzie czwartego Royal Baby!

Narodziny każdego z Royal Baby było ogromnym wydarzeniem nie tylko dla brytyjskiej rodziny królewskiej, ale również całego świata. Najbardziej znane osobistości składały rodzicom liczne gratulacje. Według słów księżnej Kate sytuacja jednak nieprędko się powtórzy. Powód jest dość zaskakujący!

Dzieci księżnej Kate i Księcia Williama

W 2013 roku na świat przyszedł książę George– pierwsze dziecko książęcej pary. Dwa lata później chłopiec doczekał się niezwykle uroczej siostry, Charlotte. W kwietniu 2018 roku ich rodzina powiększyła się o kolejnego synka, któremu nadano imię Louis.

Książęce zobowiązania

Na początku marca najbardziej znana para Wielkiej Brytanii wybrała się w podróż po Irlandii. Para odwiedziła Braid Arts Centre, mieszczące się w mieście Ballymena. Przed samym budynkiem momentalnie zebrał się tłum ludzi, którzy chcieli choć przez chwilę zobaczyć księżną i jej małżonka.

Jak podaje Express, Kate Middleton podjęła rozmowę z jednym z mężczyzn, trzymającym na rękach niewielkie dziecko: — To śliczny chłopiec. Taki rozpromieniony. Od razu się rozczuliłam — skomentowała.

Księżna Kate ponownie zostanie mamą?

Wspomniany mężczyzna o imieniu James skorzystał z niepowtarzalnej okazji i bez ogródek zapytał mamę trójki dzieci czy wraz z księciem Williamem mają w planach kolejnego potomka. Słynąca ze szczerości i otwartości księżna szybko ucięła spekulacje:
Myślę, że William byłby dość zmartwiony — odparła z uśmiechem na twarzy.

Słowa Kate poruszyły wielu fanów, którzy mimo wszystko nie martwią się na zapas. Tuż po narodzinach Charlotte, księżna w podobny sposób komentowała plotki dotyczące trzeciego dziecka.

Zobacz zdjęcia:

Księżna Kate

Księżna Kate wraz z mężem Williamem doczekali się trójki potomstwa.

Księżna Kate

W 2013 roku na świat przyszedł George, a dwa lata później jego siostra, Charlotte. Świat obchodził narodziny Louisa w kwietniu 2018 roku.

Księżna Kate

Szczęśliwa rodzina często pojawia się na ważnych wydarzeniach w komplecie. Dzieci książęcej pary są dla nich największym szczęściem!

Księżna Kate

Księżna, zapytana o to, czy w najbliższym czasie spodziewa się dziecka, w sposób jednoznaczny odpowiedziała, że póki co nie ma tego w planach.

Księżna Kate

Fani rodziny królewskiej nie tracą jednak nadziei. Podobne słowa padły tuż po narodzinach księżniczki Charlotte. Kto wie, może za jakiś czas powitamy kolejne Royal Baby…?

Zobacz też:

  1. Irena Santor o śmierci ukochanego. Zadedykowała mu przepiękną piosenkę
  2. Brat Agaty Dudy to intrygująca postać. Czym się zajmuje?
  3. Mężami Beaty Tyszkiewicz byli znani i cenieni Polacy. Wśród nich Andrzej Wajda…

Źródła: plejada.pl, wikipedia.org, instagram.com