Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Królowa nie wie, jak powstrzymać Kate. Księżna już podjęła decyzję, cały pałac w nerwach
Julia Smoleń
Julia Smoleń 19.03.2021 17:43

Królowa nie wie, jak powstrzymać Kate. Księżna już podjęła decyzję, cały pałac w nerwach

księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Po wywiadzie Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym, tempo zdarzeń wokół rodziny królewskiej nie zwalnia. Informator z Pałacu donosi, że najnowsza relacja z kłótni między Meghan, a Kate jest totalną bzdurą. Czy księżna Kate wypowie się publicznie?

Poza tematem rasizmu oraz problemów psychicznych Meghan Merkle, w wywiadzie u Winfrey poruszony był również temat księżnej Kate. Pierwsza wersja wydarzeń donosiła, że kłótnia na temat sukienek druhen, doprowadziła księżną do płaczu. Jednak podczas wywiadu u Winfrey, Meghan zaprzeczyła wszystkiemu. Powiedziała, że to ona popłakała się przez Kate.

Księżna Kate nie zgadza się z Markle

Media donoszą, że księżna Kate czuje się upokorzona przez Meghan. Ze wstępnych doniesień wynika, że księżna chciałaby publicznie odnieść się do zarzutów Meghan Markle. Informator z Pałacu, jak informuje Woman’s Day – podkreśla, że nigdy wcześniej nie widział tak wściekłej Kate. Donosi również, że według Kate afera z sukienkami wyglądała zupełnie inaczej. Podobno słowa Meghan określiła jako bzdury…

To jest totalna bzdura. Meghan doprowadziła Kate do płaczu podczas przymiarki sukni księżniczki Charlotte, która była druhną. Wszyscy mówili, że chodziło o rajstopy, ale tak naprawdę chodziło o koronki. To był dość drobny problem – mówi tajemniczy informator.

Dodatkowo Kate nie zgadza się również z oskarżeniem rodziny królewskiej o rasizm. Wcześniej, pojawiły się spekulacje, że o kolor skóry syna Meghan i Harry’ego dopytywał książę William. Księżna Kate podobno poinformowała królową Elżbietę II, że chce zabrać głos w tej sprawie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak Królowa nie jest zachwycona tym pomysłem. O ile Meghan Markle może wypowiadać się publicznie już ze znacznie większą swobodą, tak księżna Kate nadal należy do instytucji, jaką jest rodzina królewska.

Kate i Meghan – rywalki?

Relacja Kate i Meghan zawsze była narażona na duże konflikty. Kobiety były do siebie porównywane wielokrotnie, co z kolei z pewnością budowało pewne napięcia między nimi. Dodatkowo, odejście z rodziny królewskiej Meghan i księcia Harry’ego wpłynęło na jeszcze większy rozłam między dwoma słynnymi parami.

Jeszcze do niedawna, Księżna Kate i książę William podkreślali, że nie chcą udzielać publicznego komentarza w sprawie wywiadu przeprowadzonego przez Oprah Winfrey.

Najwyraźniej, słowa Meghan, musiały szczególnie zaboleć Kate. Wcześniej, jak donosiło Page Six, para słuchała się doradztwa i nie chciała uczestniczyć w tej telenoweli.

Czy zmienili zdanie?

Zobacz zdjęcia:

Czy para książęca zabierze głos w sprawie Meghan i księcia Harrego?

Do teraz nie wiadomo, która z kobiet miała rację w aferze sukienkowej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: pudelek.pl, glamour.pl