Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Skiba z burzą włosów na głowie. Aż ciężko go rozpoznać! Zdjęcie robi furorę w sieci
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.07.2023 11:20

Krzysztof Skiba z burzą włosów na głowie. Aż ciężko go rozpoznać! Zdjęcie robi furorę w sieci

Krzysztof Skiba
Krzysztof Skiba pokazał zdjęcie, na którym ma burze włosów na głowie. Fot. KAPiF

Krzysztof Skiba pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym widzimy go w nietypowym wydaniu. Fotografia wywołała burzę w komentarzach. Fani nie dowierzają, że artysta naprawdę wyglądał w ten sposób niemal 4 dekady temu. To trzeba zobaczyć!

Najnowsze zdjęcie Krzysztofa Skiby to spore zaskoczenie dla jego fanów

Krzysztof Skiba jest doskonale rozpoznawalnym członkiem kultowego zespołu “Big Cyc”. O artyście jest ostatnio głośno jednak z innego powodu. Zbliżający się wielkimi krokami ślub z o 26 lat młodszą modelką, Karoliną Kempińską, wywołał wokół pary wiele kontrowersji. Ci jednak nie przejmują się plotkami na swój temat i snuja coraz poważniejsze plany na przyszłość. 

Mimo plotek na swój temat Krzysztof Skiba nie traci pozytywnego nastawienia. Frontman zespołu “Big Cyc” ma bliską oraz bezpośrednią relację ze swoimi fanami. Na swoich mediach społecznościowych na bieżąco publikuje najnowsze kadry ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Jednak tym razem artysta odważył się na udostępnienie zdjęcia zupełnie odmiennego od reszty. Aż ciężko go na nim poznać!

Porażające nowe informacje ws. tragedii w żłobku. Zadano jedno bardzo ważne pytanie

Krzysztof Skiba opublikował niezwykłą fotografię z młodości

Krzysztofa Skibę śledzi na Instagramie prawie 20 tys. obserwatorów. Wśród nich znajdują się wierni fani artysty, którzy aktywnie obserwują jego artystyczne i prywatne dokonania. Tym razem Krzysztof Skiba przeszedł samego siebie i opublikował fotografię zupełnie niepodobną do poprzednich. Widzimy na niej gwiazdora z burzą włosów na głowie, jednak to nie jedyna rewelacja. Zdjęcie zostało zrobione, gdy został zatrzymany przez Służbę Bezpieczeństwa. Artysta wygląda na nim niczym kryminalista. W opisie posta wytłumaczył, czym podpadł ówczesnej władzy:

To moje pierwsze zdjęcia z Festiwalu Muzyków Rokowych w Jarocinie z sierpnia 1985, zrobione po zatrzymaniu przez Służbę Bezpieczeństwa. Zatrzymano mnie po trzech dniach akcji ulotkowej. Na festiwalu rozrzuciłem kilka tysięcy antykomunistycznych ulotek. Na policyjnym zdjęciu z lewej strony wyraźnie się uśmiecham.

Fani Krzysztofa Skiby zachwycili się jego zdjęciem z młodości

Fani z wielkim entuzjazmem zareagowali na nowe zdjęcie Krzysztofa Skiby. W komentarzach posypało się mnóstwo uwag na temat jego wyglądu oraz postawy obywatelskiej. Największą uwagę zdecydowanie przykuła fryzura artysty, którego obecny wizerunek diametralnie różni się od tego z młodości. Po jego bujnej czuprynie zostały jedynie wspomnienia!

  • Krzysztof Skiba z włosami. Mogę umierać w spokoju.
  • Zawsze mi Pan imponował i nadal tak jest! Takie zdjęcie to bezcenna pamiątka.
  • To ty? Wygląda, że Ty! I ta szopa na głowie! Tęskno, co? – czytamy w komentarzach pod najnowszym postem Skiby na Instagramie.