Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Skiba chudnie w oczach. Dla ukochanej zrezygnował z dwóch rzeczy, efekt jest piorunujący
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.05.2023 08:06

Krzysztof Skiba chudnie w oczach. Dla ukochanej zrezygnował z dwóch rzeczy, efekt jest piorunujący

Krzysztof Skiba
fot. KAPiF

Krzysztof Skiba szykuje się do ślubu. Chcąc wyglądać jak najlepiej na ślubnym kobiercu, zdecydował się na metamorfozę. Artysta postanowił schudnąć aż 16 kilogramów.

Dieta stosowana przez muzyka już daje widoczne efekty. Wiemy, jakie są jej zalecenia!

Krzysztof Skiba przeszedł na dietę, by jak najlepiej wyglądać w dniu ślubu z Karoliną Kempińską

Pod koniec 2022 roku w mediach zawrzało, gdy okazało się, że Krzysztof Skiba planuje rozwieźć się z żoną po 30 latach małżeństwa, czego udało mu się dokonać w marcu tego roku. W tym samym czasie potwierdził związek z młodszą od niego o 26 lat Karoliną Kempińską. 

Jak się okazuje, zakochana para nie przejmuje się niepochlebnymi komentarzami ludzi, którzy wytykają im różnicę wieku. Planują wziąć ślub latem tego roku. Z tego powodu Krzysztof Skiba zdecydował się na restrykcyjną dietę, by jak najlepiej zaprezentować się na ceremonii. Podkreślił również, że chce o siebie zadbać, by móc jak najdłużej cieszyć się życiem u boku ukochanej.

Wyniki sekcji zwłok Kamilka z Częstochowy. Rozpaczliwe, przez co musiał przechodzić

Sekret diety Krzysztofa Skiby

Krzysztof Skiba zdecydował się na restrykcyjną dietę, by w dniu ślubu z Karoliną Kempińską zachwycić wszystkich zgromadzonych nienaganną figurą. W ostatnim wywiadzie zdradził, że aby osiągnąć swój cel, zdecydował się na skorzystanie z pomocy specjalistki, która ułożyła dla niego specjalny plan żywieniowy. Jego głównym punktem jest rezygnacja z zaledwie dwóch rzeczy — słodkich oraz tłustych produktów. Dodatkowo artysta unika alkoholu, a do tego sporo się rusza. Codziennie biega, regularnie można go spotkać na basenie. Oprócz tego raz w tygodniu gra w squasha. 

Zapowiedział również, że w trakcie zbliżającej się, jubileuszowej trasy koncertowej zespołu Big Cyc planuje unikać fast foodów oraz przestrzegać innych punktów swojej diety.

Motywacją Krzysztofa Skiby w utrzymaniu diety jest jego narzeczona, Karolina Kempińska

Krzysztof Skiba wraz z partnerką, Karoliną Kempińską, planują świecką ceremonię zaślubin na lato tego roku. Artysta otwarcie przyznał, że do przejścia na dietę zmotywowało go nie tylko zbliżające się wydarzenia. W wywiadzie dla “Twojego Imperium” przyznał, że do przestrzegania żywieniowych restrykcji inspiruje go myśl, by w przyszłości jak najdłużej cieszyć się zdrowiem u boku ukochanej. Wszystkim sceptykom Skiba przypomniał, że już kiedyś udało mu się schudnąć 30 kilogramów. Wówczas dopadł go efekt jo-jo, jednak ma nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

- Mam młodą partnerkę, która niebawem zostanie moją żoną, więc muszę dbać o zdrowie. Jestem na diecie i ćwiczę. W ciągu miesiąca schudłem aż sześć kilo. Mam taki plan, żeby do wakacji zrzucić jeszcze dziesięć - powiedział Krzysztof Skiba w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Muzyk regularnie dzieli się kadrami z życia na swoim Instagramie. Przy okazji możemy obserwować jego metamorfozę — a tę widać coraz wyraźniej. Krzysztof Skiba chudnie w oczach!