Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Skiba schudł 30 kg. Na najnowszych zdjęciach ciężko go rozpoznać
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 25.02.2021 10:45

Krzysztof Skiba schudł 30 kg. Na najnowszych zdjęciach ciężko go rozpoznać

Krzysztof Skiba
Wikimedia Commons/Jacek Bogdan

Krzysztof Skiba od lat nie prowadził zbyt zdrowego trybu życia. Ostatnio jednak przeszedł na dietę, dzięki której odciążył swoje organy i schudł aż 30 kg! Jak teraz wygląda muzyk?

Niektórzy mogą być zaskoczeni. Lider Big Cyc nigdy przesadnie nie dbał o formę. Teraz to się zmieniło.

Krzysztof Skiba schudł 30 kg! Jak mu się to udało?

Krzysztof Skiba przez lata nie prowadził zbyt zdrowego trybu życia – nie pozwalały na to również warunki życia. Koncerty w różnych miastach, świętowanie za pomocą alkoholu i słodkości, szybkie jedzenie.

Teraz sytuacja się jednak zmieniła. Dzięki pandemii i własnemu zaangażowaniu znany muzyk zdołał schudnąć aż 30 kg! Opowiedział, jak tego dokonał.

Odstawiłem alkohol i słodycze na siedem miesięcy. Teraz gdy już utrzymuję wagę, to mogę sobie na pewne rzeczy pozwolić. I zdarza mi się zjeść coś słodkiego i wypić niewielką ilość winka – tłumaczył.

Jak zaznaczył, wielu ludzi podczas odchudzania szuka dla siebie najprostszych metod i szuka drogi na skróty.

Odstawiają ziemniaki i makaron lub głodzą się i piją tylko wodę przez tydzień, licząc, że to da niesamowite efekty. Nie da. Ja teraz jem praktycznie wszystko. No może poza smalcem i golonką. Ale każdy posiłek celebruję, nie spieszę się i dzięki temu nie pojawiają mi się oponki na brzuchu – mówił.

Udało mu się odchudzić, a teraz chce napisać książkę

Krzysztof Skiba nie ustaje jednak w wysiłkach i chce napisać też książkę na temat odchudzania. Planuje nieco inne podejście.

Może nawet wydam książkę „Jak tracić kilogramy, nie tracąc poczucia humoru”. Bo odchudzanie generalnie jest nudne. Nie możesz jeść prawnych rzeczy, a ciągle o nich myślisz, więc cię to wkurza. Ja chciałbym sprzedać patent, jak odchudzać się na wesoło. Bo można! Bez żadnego głodzenia się. Wystarczą odpowiednia dieta i ćwiczenia. I efekty są rewelacyjne – zaznaczył.

Czy taka książka by się sprzedała? Możliwe, że jest na nią zapotrzebowanie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Krzysztof Skiba (@skibabigcyc)