Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Kiersznowski zakochał się do szaleństwa w 33 lata młodszej Kasi. Tuż przed jego śmiercią doszło do najgorszego
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.12.2023 11:39

Krzysztof Kiersznowski zakochał się do szaleństwa w 33 lata młodszej Kasi. Tuż przed jego śmiercią doszło do najgorszego

Krzysztof Kiersznowski, partnerka
Tragiczna historia miłosna Krzysztofa Kiersznowskiego. Fot. KAPiF

Krzysztof Kiersznowski wystąpił w najważniejszych produkcjach polskiego kina, które do dziś przez większość Polaków są wspominane z ogromnym sentymentem. Jego kreacjom artystycznym w “Killerze” czy choćby “Barwach szczęścia” daleko było do banału, co z pewnością może potwierdzić mnóstwo fanów. Jego życie prywatne było równie dynamiczne, co spektakularna kariera. Niestety burzliwy romans z 33 lata młodszą od niego partnerką zakończyła się tragicznie. 

Burzliwe życie prywatne Krzysztofa Kiersznowskiego

Kilka lat przed śmiercią Krzysztofa Kiersznowskiego opinię publiczną rozgrzał do czerwoności jego głośny romans z o 33 lata młodszą kobietą. Fani aktora byli przekonani, że w życiu prywatnym powodzi mu się równie dobrze, jak w zawodowym, jednak prawda okazała się być zgoła inna.

Jedyną żoną Krzysztofa Kiersznowskiego była Francuzka Martin. Para doczekała się dwójki dzieci, Maksa i Katarzyny, jednak szczęście rodziny nie trwało długo. Małżeństwo aktora rozpadło się przez wymagający tryb życia, z racji zawodu małżonki.

Ożeniłem się z Francuzką, która pracowała w ambasadzie, a po naszym ślubie skierowano ją do placówki w Irlandii. Wyjechaliśmy więc razem. Jako mąż dyplomatki nie mogłem pracować, chyba że jako wolontariusz – wyznał Kiersznowski w jednym z wywiadów.

Ewa Ziętek wyjawiła jak wyglądały ostatnie chwile życia Krzysztofa Kiersznowskiego, „cierpiał” Zatraciła się bez pamięci w dziennikarzu, a on posunął się do najgorszego. Gorący romans Violetty Villas zakończył się dramatem

Krzysztof Kiersznowski związał się z młodszą o ponad 3 dekady barmanką

Po rozpadzie małżeństwa Krzysztof Kiersznowski mógł zaznać uroków życia singla. W zupełnie niespodziewanym momencie, podczas wypadku do jednego z krakowskich pubów, trafiła go strzała Amora. To właśnie tam poznał piękną barmankę, Kasię, która zawróciła mu w głowie już od pierwsze wejrzenia.

Ja jestem spod znaku Strzelca, Kasia spod znaku Wagi, co dobrze wróży nam na przyszłość. Dla mnie stała się kimś wyjątkowym – opowiadał aktor podczas wywiadu dla “Twoja Imperium”.

Kobieta była 33 lata młodsza od Kiersznowskiego, jednak ten fakt nie przeszkadzał parze. Na początku świetnie się dogadywali i nie widzieli poza sobą świata. Nie było im jednak łatwo pozostawać obojętnymi na liczne komentarze i złośliwości z powodu różnicy wieku. Krzysztof Kiersznowski nie raz utarł nosa krytykom swojej relacji, regularnie zabierając ukochaną na różne imprezy branżowe. Z czasem coraz więcej osób było przekonanych o tym, że związek aktora należy do jednego z najbardziej udanych w polskim show-biznesie. Niestety prawda, która wyszła na jaw, była zupełnie inna!

Projekt bez nazwy - 2023-12-09T105519.959.png
Tragiczna historia miłosna Krzysztofa Kiersznowskiego. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-09T105508.732.png
Tragiczna historia miłosna Krzysztofa Kiersznowskiego. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Przykre, jak wygląda grób Krzysztofa Kiersznowskiego 8 miesięcy po śmierci. Mało kto spodziewał się podobnego widoku

Dramatyczny koniec historii miłosnej Krzysztofa Kiersznowskiego

Krzysztof Kiersznowski i Kasia z pozoru sprawiali wrażenie zakochanych i bardzo szczęśliwych, chętnie pozując razem na ściankach. Okazuje się jednak, że poza blaskami fleszy ich związek był o wiele bardziej burzliwy i chaotyczny, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Para kilkukrotnie rozstawała się i do siebie wracała. Rok przed śmiercią aktora ich relacja ostatecznie się rozpadła. W 2020 roku Kiersznowski przyznał, że bycie singlem mu służy i cieszy się z trybu życia, jaki prowadzi.

Jest mi dobrze tak, jak jest. Wolę spędzać czas z dziećmi, z wnukami, z przyjaciółmi. I myślę, że jeśli człowiek jest zadowolony z siebie i z najbliższego otoczenia, a to najbliższe otoczenie zadowolone z niego, to nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne – powiedział podczas wywiadu z “Pomponikiem”.

Wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Kiersznowski i Kasia mimo wszystko pozostawali w przyjacielskich relacjach do końca życia artysty. “Super Express” miał dotrzeć do informacji, że utrzymywali ze sobą kontakt i wzajemnie służyli sobie pomocą. 

24 października 2024 roku gruchnęła wieść o śmierci aktora, który przegrał z chorobą nowotworową. 26 listopada 2023 roku Krzysztof Kiersznowski obchodziłby 73. urodziny.

Projekt bez nazwy - 2023-12-09T105534.981.png
Tragiczna historia miłosna Krzysztofa Kiersznowskiego. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-09T105606.400.png
Tragiczna historia miłosna Krzysztofa Kiersznowskiego. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-09T105549.709.png
Tragiczna historia miłosna Krzysztofa Kiersznowskiego. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-09T105620.167.png
Tragiczna historia miłosna Krzysztofa Kiersznowskiego. Fot. KAPiF

źródło: viva.pl