Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń „Boże, ja się boję mówić”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 20.08.2020 12:42

Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń „Boże, ja się boję mówić”

krzysztof jackowski
Fot. Screenshot JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Jeśli wierzyć słowom jasnowidza z Człuchowa czeka nas bardzo niespokojny czas, a wręcz niebezpieczny. Choć te dwa określenia są nam już znane, tym razem Krzysztof Jackowski przepowiedział przerażającą wizję, które przestraszyła jego samego. Dodatkowo wskazał kiedy skończy się pandemia koronawirusa.

Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję przyszłości. W swoim najnowszym wideo na YouTubie przedstawił wizje, które wg. niego będą miały miejsce już w okolicach jesieni. Sam Jackowski był przestraszony tym, co zobaczył. Zanim przeszedł do przedstawienia swojej wizji, powiedział: –Boże, ja się boję mówić.

Krzysztof Jackowski – będzie wojna?

Tym razem wizje jasnowidza napawają poważnym strachem, ale też zaskoczeniem, bowiem miejsce, które będzie spiritus movens przyszłości, nie leży zazwyczaj w obrębie naszych podejrzeń, jeśli chodzi o ogólnoświatowe konflikty zbrojne. Tym razem jednak Jackowski nie pozostawił złudzeń, uważa, że zagrożenie idzie z Palestyny:

-Pierwsze słowa, co mi się kojarzy: Palestyna, wojska na ulicach. Boże, ja się boję mówić, ale… Palestyna- powiem wam tak, Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to, co się ma wydarzyć i co być może jeszcze w tym roku się zacznie – zaznacza jasnowidz i dodaje:

-Powtórzę to po raz następny: ta wojna zacznie się z powietrza.

  1. Ile lat ma Jolanta Kwaśniewska? Niektórym ciężko będzie uwierzyć w prawdziwy wiek pierwszej damy
  2. Łukasz Szumowski zdradził czarny scenariusz, ostrzega Polaków. Będzie nawet 1000 przypadków zachorowań dziennie?

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa

Zdaniem jasnowidza pandemia koronawirusa skończy się już niedługo, jasnowidz czuje natomiast niepokój, gdy myśli o jesieni:

-Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, bardzo mnie niepokoi okres tej jesieni z kilku przyczyn. Pierwsza rzecz: nie sądzę, absolutnie nie sądzę, aby na pandemii można było ujechać dłużej, jak do początku wiosny przyszłego roku – wyjaśnia Jackowski.

-Raczej dłużej się nie da, bo ludzie się tym zmęczą, ludzie zrozumieją, że coś jest nie tak i przestanie to mieć swoją siłę – tłumaczy jasnowidz. Czy zatem jego słowa sugerują, że coś jest nie tak? Obostrzenia wcale nam nie służą?

-Oczywiście będzie jeszcze jeden problem, ponieważ będziemy do tego już mocno przyzwyczajeni, już jesteśmy przyzwyczajeni do tych różnych, dziwnych obostrzeń – mówi niejednoznacznie jasnowidz.

Sprawdzalność przepowiedni jasnowidza stoi dla wielu pod znakiem zapytania. Nie da się jednak zaprzeczyć, że jak podaje plotek.pl, policja była nie raz wdzięczna Jackowskiemu za pomoc w poszukiwaniu zaginionych. Nie raz jego wizje znajdowały zastosowanie w rzeczywistości.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

krzysztof jackowski

Jackowski coraz częściej zapowiada, że świat przygotowuje się do działań militarnych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kancelaria Prezydenta pogrążyła się w wielkim smutku. Nie żyje, ujawniono szczegóły
  2. Szumowski tuż po dymisji poszedł do Tadeusza Rydzyka. Zaskakująca postawa, zdobył się na pełną szczerość
  3. Kobieta od 15 lat jest w ciąży. Pokazała mnóstwo zdjęć swojego brzucha
  4. Wstrząsające odkrycie przy ośrodku wypoczynkowym. Znaleziono ciało młodej kobiety
  5. 17-miesięczny chłopiec trafił do szpitala. Zmarł po zastrzyku podanym przez lekarkę
  6. Wsyp do pralki łyżeczkę pieprzu. Efekt cię zadziwi, od razu polecisz trick koleżance

źródło: tvn24.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!