Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Koniec, już wszystko potwierdzone. Znikają największe gwiazdy z programu „Królowe życia”
Karol Osiński
Karol Osiński 21.08.2020 22:32

Koniec, już wszystko potwierdzone. Znikają największe gwiazdy z programu „Królowe życia”

gabriel seweryn
Fot. gabriel_seweryn, Instagram

Królowe życia to jeden z popularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Niestety w najbliższym czasie jego forma ulegnie zmianie. Wszystko zostało już potwierdzone i pozostało już tylko czekać na emisję pierwszego odcinka kolejnego sezonu show, które wkrótce wróci na ekrany telewizorów.

Królowe Życia doczekały się zmian. Z ekranów znikną znane dotychczas twarze, których zastąpią nowe gwiazdy. Jak podaje plejada.pl, w programie nie ujrzymy między innymi Rafała i Gabriela. Fani z niecierpliwością wyczekują kolejnego sezonu popularnego programu rozrywkowego.

Królowe życia wracają na ekrany z nowymi twarzami

Niedawno poinformowano, że Królowe Życia wrócą na ekrany 3 września tego roku. Dotychczas popularny program rozrywkowy, liczył osiem sezonów. W najnowszym dziewiątym czeka nas wiele niespodzianek. Bez wątpienia fanów ucieszy fakt, że premierowe odcinki zostaną wyemitowane nie raz, a dwa razy w tygodniu w czwartki i piątki o godzinie 22:15.

-Nasze królowe nie są przeciętne i korzystają z życia, jak tylko mogą. Nie przejmują się głosami innych. Ida przez życie z podniesioną głową. Co zobaczycie w 9. sezonie? Niespodzianek i zwrotów akcji na pewno nie zabraknie. Śmiech będzie się przeplatał z chwilami smutku i zadumy poinformowali portal plejada.pl producenci programu.

  1. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i poprosił o jedzenie za 2 zł. Gdy obsługa go zobaczyła, zrobiła niewyobrażalną rzecz
  2. Usuwa toksyny, normalizuje pracę żołądka oraz poziom cukru we krwi. Napar z liści laurowych niesamowicie wpływa na organizm

W nowym sezonie zabraknie Rafała i Gabriela

W kolejnym sezonie nie zobaczymy lubianych Gabriela Seweryna i Rafała Garbiasa. Na Instagramie stacji TTV możemy przeczytać oświadczenie w tej sprawie – Nie doszliśmy do porozumienia w tym sezonie, ale nie wykluczamy powrotu Rafała i Gabriela w kolejnych odsłonach „Królowych życia”.

W programie nie zabraknie Dagmary Kaźmierskiej z synem i przyjaciółmi, Izabeli Macudzińskiej z rodziną, a także Laluny Unique. Nowym uczestnikiem programu będzie autor bloga Holender w Trójmieście Leon Van Nispen, gdzie pojawi się wraz z mężem.

Bez wątpienia czekają nas wielkie emocje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia

W programie nie ujrzymy już Rafała Garbiasa i Gabriela Seweryna

dagmara kaźmierska

Na szczęście w programie pozostaje Dagmara Kaźmierska.

królowe życia

W nowym sezonie pozostanie także Izabela Macudzińska z rodziną.

Królowe życia

Kadrę programu uzupełni Laluna Unique.

Wyświetl ten post na Instagramie.

dzisiaj rok po ślubie.. kończymy winem w świetnym Tapas Bar

Post udostępniony przez Damian Antczak-van Nispen (@serchio82)

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem