Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Konflikt Żyły z żoną się zaostrza. „Wysłał pismo przedprocesowe”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 23.04.2018 14:58

Konflikt Żyły z żoną się zaostrza. „Wysłał pismo przedprocesowe”

Justyna Żyła
screen instagram.com pixabay.com

Związek Piotra Żyły i jego żony Justyny przechodzi bardzo medialny kryzys. Kiedy wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, by para rozpoczęła życie w zgodzie, sprawa przybrała zwrot akcji i jak się okazuje, skoczek wysłał pismo przedprocesowe. To definitywny koniec ich małżeństwa? 

Przez około dwa miesiące Justyna Żyła na swoim instagramowym profilu publikowała różnego rodzaju posty, którymi bezpośrednio uderzała w dobre imię swojego męża. Zarzucała mu egoizm i porzucenie dwójki dzieci. Z pewnością wszystkie sytuacje mocno się na nim odbiły, jednak w przeciwieństwie do swojej żony, Piotr jest bardzo oszczędny w komentowaniu ich prywatnych problemów.

Justyna Żyła za wszelką cenę próbuje odzyskać męża

Justyna Żyła oprócz przykrych wpisów na Instagramie często pojawia się pod blokiem, w którym mieszka jej mąż. Uważa, że robi to dla dobra ich dzieci, aby mogły, choć na chwilę spotkać się ze swoim ojcem. Wszystko relacjonuje na Instagramie.

Sprawa stała się na tyle medialna, że zaczęli komentować ją również przyjaciele małżeństwa. Uważają, że rozumieją Piotra i jego decyzję o odejściu od żony, ponieważ jest ona niestabilna emocjonalnie i zbyt impulsywna, co zaczęło już wszystkich, którzy z nią przebywają męczyć.

Piotr Żyła wysłał żonie pismo przedprocesowe

Desperackie próby zwrócenia na siebie uwagi Justyny niestety nie pomogły, a wręcz zaszkodziły ich związkowi. Piotr, jak donosi Twoje Imperium, zmęczony całą sytuacją postanowił odejść od żony. Co ciekawe sytuacja nie wygląda tak, jak przedstawia ją Justyna Żyła i skoczek chce się widywać ze swoją córką i synem. Aby nie toczyć dalszych przepychanek z żoną, sportowiec wszedł na drogę prawną i wysłał jej pismo przedprocesowe, z którego wynika, że chce ustalić terminy spotkań z dziećmi. Sprawę skomentowała nie Justyna, a jej koleżanka.

To jakaś paranoja, bo Justyna nigdy nie zabraniała mu spotykać się z dziećmi. Piotrek w każdej chwili może odwiedzić je w domu. Problem polega na tym, że on nie chce przyjechać do Wisły. Woli, żeby dzieci spotykały się z nim w jego nowym domu, w którym mieszka z kochanką. Ale Kuba i Karolina nie chcą widywać tej pani – wyznała przyjaciółka.

Mama skoczka nie chce komentować sprawy

Piotr Żyła nie komentuje w mediach sprawy, która dotyczy jego rodziny. Również jego mama nie chce w żaden sposób odnosić się do zaistniałej sytuacji.

Synowa powiedziała mi, żebym się nie wtrącała w ich małżeńskie sprawy, więc się nie wtrącam. Wszyscy wiedzą, jaka jest Justyna, więc nie sądzę, żeby mój syn zabrał głos w tej sprawie – powiedziała mama Piotra – pani Ewa.

W końcu Justyna Żyła sama skomentowała sprawę, usprawiedliwiając swoje działania dziećmi.

– Robię, co w mojej mocy, żeby dzieci nie odczuły braku ojca – powiedziała Żyła.

Czy faktycznie tak powinno wyglądać ich rozstanie, a cała sytuacja jest dobra dla ich małych dzieci?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księżna Kate w szpitalu. Rozpoczął się poród
  2. Szokujące doniesienia ws. śmierci Aviciiego. Odtworzono ostatnie godziny życia DJ-a
  3. Kożuchowska straciła role. Dorabia w supermarkecie

Źródło: pudelek.pl