Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Konflikt pomiędzy braćmi Golec, przestali się dogadywać? Powodem córka Pawła
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.10.2022 10:18

Konflikt pomiędzy braćmi Golec, przestali się dogadywać? Powodem córka Pawła

Edyta Golec
fot, TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Bracia Golec przez wielu wciąż traktowani są jak jedność. Wynika to nie tylko z podobieństwa muzyków, ale również ich wieloletniej współpracy zawodowej. Okazało się jednak, że bracia bardzo się od siebie różnią i zdarzają się między nimi spory. Jeden z nich może dotyczyć córki Pawła. Co na to Łukasz i Edyta Golec?

Członkowie grupy Golec uOrkiestra i jednocześnie bracia bliźniacy Łukasz i Paweł mają ze sobą bardzo dobry i bliski kontakt. Teraz wyszło na jaw, że istnieją również sprawy, które potrafią poróżnić pracujących ze sobą od 1998 roku muzyków. Jednym z nich jest ewentualna przyszłość córki Pawła – Mai.

Bracia Golec są od siebie całkowicie różni

Bracia bliźniacy spędzają ze sobą naprawdę mnóstwo czasu. Muzycy nie tylko wychowywali się razem, ale też podjęli decyzję o wspólnej karierze zawodowej i od 1998 roku działają razem jako grupa Golec uOrkiestra. W zespole znajduje się jeszcze ukochana żona Łukasza – Edyta Golec, co sprawia, że ma on bardzo rodzinny charakter.

Okazało się, że po zakończeniu swoich zawodowych formalności i zagraniu koncertów bracia udają się we własne zacisza domowe i tam odpoczywają, nie tylko od koncertów, ale też siebie nawzajem. Zwłaszcza że każdy z nich jest całkowicie różny od tego drugiego.

-Ludzie cały czas postrzegają Pawła i Łukasza jako jedność. Że razem mieszkają, że nie mają swoich prywatnych żyć, że każdą chwilę spędzają razem. A prawda jest taka, że jak wracają z trasy koncertowej, każdy z nich skupia się na swojej rodzinie. My nawet na wakacje jeździmy osobno. Oddech od siebie też jest im potrzebny. Każdy z nas ma inny charakter, często mamy odmienne zdanie na różne tematy – powiedziała kiedyś żona Pawła Kasia, podczas wywiadu dla magazynu „Na Żywo”.

Czy Łukasz i Edyta Golec są pokłóceni z bratem Pawłem?

Teraz w mediach pojawiły się spekulacje na temat rzekomego konfliktu, jaki pojawił się w ostatnim czasie między członkami zespołu Golec uOrkiestra, a którego powodem ma być córka Pawła. Maja bez wątpienia odziedziczyła po tacie swój talent wokalny i właśnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie.

19-latka zaczęła nawet dodawać część swoich materiałów na TikToka, gdzie powoli zdobywa coraz większą rzeszę wiernych fanów. W związku z rozkręcającą się karierą córki Pawła pojawiły się spekulacje na temat jej rzekomego dołączenia do rodzinnego zespołu. Zwłaszcza że w grupie jest również żona Łukasza – Edyta Golec.

Z wypowiedzi jednej z osób działających z zespołem wynika, że bracia podjęli już kiedyś decyzję na temat ograniczenia dołączania kolejnych osób z rodziny do grupy.

Kiedyś bracia ustalili, że nie będą całej rodziny wprowadzać do zespołu, by nie było niepotrzebnych niedomówień i sporów. Paweł, choć nie mówi wprost, nie ma nic przeciwko, aby jego córka, jeśli tylko będzie chciała, zasiliła szeregi Golec uOrkiestra – powiedziała osoba bliska zespołowi w rozmowie z magazynem „Na Żywo”.

Na razie nie wiadomo, czy dziewczyna chciałaby dołączyć do Golec uOrkiestra i współpracować ze swoim tatą i wujkiem. Nie wiadomo również, co na temat tego pomysł tak naprawdę uważają Łukasz i Edyta Golec.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Golec (@edytagolecofficial)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Golec (@edytagolecofficial)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę

Źródło: kobieta.wp.pl