Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta stwierdziła, że za 200 zł zrobi wszystko. Mężczyzna poprosił ją o rozładowanie tira
Karol Osiński
Karol Osiński 22.06.2021 20:36

Kobieta stwierdziła, że za 200 zł zrobi wszystko. Mężczyzna poprosił ją o rozładowanie tira

kobieta
fot. Rex Features/East News

Mężczyzna na platformie YouTube pod nazwą UDAR opublikował na swoim profilu wideo, na którym opowiada, że kobieta, którą spotkał przy drodze zaproponowała wszelkie usługi za jedyne 200 złotych. Wobec tego poprosił ją o rozładowanie naczepy TIR-a.

Mężczyzna nagrał całe zajście i opublikował na swoim kanale YouTube. Wideo obejrzało już niemal 2 miliony osób.

Kobieta zaczepiła kierowcę TIR-a

Stojące przy drogach kobiety zazwyczaj mają na myśli tylko jeden cel – zarobić jak najwięcej pieniędzy w nietypowy sposób. Wszyscy kierowcy TIR-ów bez wątpienia widzieli takie panie minimum raz w swojej karierze zawodowej.

Vloger o pseudonimie UDAR opublikował na swoim kanale jedno z takich zdarzeń. Kobieta, która go zaczepiła, zaproponowała mu, że za 200 złotych zrobi wszystko. Wobec tego mężczyzna wpadł na doskonały pomysł.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na początku filmu zażartował, że wybrał się „na dziewuszki”, a po spotkaniu kobiety postanowił zaprosić ją do środka swojego pojazdu ciężarowego i natychmiastowo ruszył w stronę magazynu, w którym na co dzień pracuje.

Vloger kazał kobiecie rozładować przyczepę TIR-a

Skoro wszystko, to wszystko. Po zajechaniu na miejsce mężczyzna powiedział do kobiety, że skoro jest chętna do pracy za 200 złotych, to poprosił ją o rozładowanie naczepy TIR-a, a on sam w międzyczasie wybrał się na kawę.

Zapewne nie o taką formę zarobku chodziło kobiecie, jednak skoro przystała na propozycję, to bez wątpienia nie było to takie złe.

Zobacz wideo:

Całe zajście zobaczycie na nagraniu powyżej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: youtube.com

Tagi: kobieta
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów