Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta myślała, że nosi w brzuchu sześcioraczki. Kiedy zaczęła rodzić, lekarze przeżyli wstrząs
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 08.06.2021 21:41

Kobieta myślała, że nosi w brzuchu sześcioraczki. Kiedy zaczęła rodzić, lekarze przeżyli wstrząs

Kobieta
fot. unsplash.com/Richard Catabay (zdjęcie poglądowe)

Pewna kobieta przez cały czas była przekonana, że pod swoim sercem nosi sześcioraczki. Gosiame Thamara Sithole była już mamą bliźniaków, zatem spodziewała się, że po szczęśliwym rozwiązaniu na świecie powita kolejną szóstkę swoich pociech, stało się jednak inaczej. Nawet lekarze nie kryli zaskoczenia.

Gosiame Thamara Sithole w dniu porodu przeżyła niemałe zaskoczenie. Kobieta, która była przekonana, że urodzi sześcioraczki, powitała na świecie okrągłą dziesiątkę. Świeżo upieczona mama wydała na świat siedmiu chłopców i trzy dziewczynki.

Myślała, że spodziewa się sześcioraczków

Mieszkanka Pretorii nie spodziewała się, że w dniu porodu dozna takiego szoku. Kobieta przez ostatnie miesiące swojego życia była przekonana, że spodziewa się sześcioraczków.

Tak było do momentu rozwiązania – w dniu porodu cały jej świat wywrócił się do góry nogami. Okazało się bowiem, że 37-latka cały czas nosiła pod serce okrągłą 10.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W 29. tygodniu ciąży na świat przyszło siedmiu chłopców i trzy dziewczynki. Co więcej, do zapłodnienia doszło w sposób naturalny.

Po tym jak Gosiame Thamara Sithole urodziła swoje pociechy, udzieliła krótkiego wywiadu lokalnym mediom. Kobieta była rozemocjonowała i przyznała się, że wcześniej była pełna obaw, bała się o swoje dzieci, chciała, żeby wszystkie powitały świat całe i zdrowie.

Gosiame Thamara Sithole wydając na świat swoją wyjątkową dziesiątkę, trafiła z miejsca do księgi rekordów Guinnessa. W rozmowie z lokalnymi mediami 37-latka wyznała, że jej dzieciaczki spędzą jeszcze trochę czasu w szpitalu.

Zobacz zdjęcie:

A 37-year-old South African woman, Gosiame Thamara Sithole has given birth to 10 babies (7 boys and 3????10 girls).

She has broken the world record for the Most Children to Survive in a Single Birth. pic.twitter.com/6kV5uy15Ju pic.twitter.com/CQN0EItORn

— tala Mohammad (@PeK8KqrYb36y7jL) June 8, 2021

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl, iol.co.za

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania