Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na operacje plastyczne wydała ponad 200 000 złotych. Nie poznaje jej własna matka
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 13.08.2020 11:00

Na operacje plastyczne wydała ponad 200 000 złotych. Nie poznaje jej własna matka

Kobieta
Unsplash.com @alexandermils

Litewska modelka Victoria Wild na operacje plastyczne wydała ponad 200 tysięcy złotych. Kobieta zoperowała sobie nos, miała też wszczepiane implanty piersi, ust i policzków. Nietypowy wygląd, jaki osiągnęła, zawsze był jej marzeniem. Jej wygląd zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, ale czy kobieta wygląda „goręcej niż Kylie Jenner”?

Kobieta chciała być „gorętsza niż Kylie Jenner”. Wydała fortunę na operacje plastyczne, rzekomo wykonane przez najlepszego europejskiego chirurga plastycznego. Teraz wygląda kompletnie inaczej, jej własna matka ma problem z rozpoznaniem swojego dziecka. Sama o sobie modelka mówi, że wygląda jak „żywa lalka”.

Kobieta-lalka

Po znalezieniu „najlepszego europejskiego chirurga” 31-letnia kobieta rozpoczęła swoją misję w celu zdobycia wymarzonego ciała. Ostatnio pod nożem znalazła się, żeby zmienić swój wygląd za pomocą liposukcji i wstrzykiwania tłuszczu. Chirurdzy pobrali tłuszcz z jej talii i pleców i wstrzyknęli go w jej biodra i pośladki.

— Mój chirurg zmienił kształt mojego ciała i teraz jestem gorętsza niż Kylie Jenner. Wszyscy myślą, że Kylie ma idealną figurę, więc to był mój cel. Konsultowałam się z najlepszymi chirurgami w Europie — powiedziała Victoria dla dailystar.co.uk.

  1. Ważna wiadomość od Ministerstwa Zdrowia. Chodzi głównie o osoby straszne i chore
  2. Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie miała spokoju? Bardzo przykre wieści tuż przed pierwszą rocznicą śmierci jej ukochanego męża

„Nie bądź nudny, bądź sexy!”

Takie jest motto Victorii. Kobieta jest świadoma, że jest wiele osób, którym jej wygląd nie przypada do gustu, ale ona właśnie wyglądając w taki sposób, czuje się najlepiej. Gdyby było inaczej, z pewnością nie wydałaby na swoje operacje ponad 200 tysięcy złotych.

Nie tylko kobieta uwielbia swój wygląd. Innym jego fanem jest jej partner, Simon. Mężczyzna jest włoskim przedsiębiorcą i od początku wspierał kobietę w pogoni za marzeniami. Reszta jej bliskich również ją akceptuje. O — Już 10 lat minęło, od kiedy zaczęłam moją transformację. Moi przyjaciele i rodzina akceptują to, co robię, ponieważ to mój styl — powiedziała kobieta.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

Tak wyglądała Victoria przed operacjami.

kobieta

Kobieta przeszła dramatyczną metamorfozę.

kobieta

Teraz wygląda kompletnie inaczej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rozpaczliwe słowa Lecha Wałęsy. Nagle powiedział, ile jeszcze będzie żył
  2. Jednego problemu z powrotem do szkół nikt nie wziął pod uwagę. Chodzi o kluczową rzecz
  3. 52-letnia Beata Ścibakówna w samym bikini. Niezwykły widok, co za ciało
  4. Nie wiesz co zrobić z warzywami po gotowaniu rosołu? Nie wyrzucaj ich, możesz zmienić je w coś pysznego
  5. Córka Magdy Gessler podjęła kontrowersyjna decyzje. W komentarzach burza

Źródło: dailystar.co.uk

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem