Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ciężarna kobieta chciała zrobić urocze nagranie. Chwilę później z jej brzuchem zaczęła dziać się dziwna rzecz
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 11.01.2021 22:20

Ciężarna kobieta chciała zrobić urocze nagranie. Chwilę później z jej brzuchem zaczęła dziać się dziwna rzecz

kobieta
fot. screen YouTube @ Tony Donald

Kobieta odpoczywała w swoim domu i postanowiła nagrać filmik ukazujący jej duży, ciążowy brzuszek. Nie sądziła, że uchwyci jeden z najdziwniejszych momentów w swoim życiu. Nie do wiary, co stało się z jej ciałem. Przecieramy oczy ze zdumienia.

Kobieta w zaawansowanej ciąży odpoczywała na kanapie. Nie sądziła, że film, który nagra, wzbudzi poruszenie wśród internautów na całym świecie. To, co zaczęło dziać się z jej brzuchem, wywołuje prawdziwe dreszcze.

Kobieta w ciąży uchwyciła na nagraniu niebywały moment

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiet, często wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami, dziwnymi zachciankami w łączeniu potraw czy potrzebą długiego snu.

Przyszłe mamy z niecierpliwością oczekują momentu, w którym pierwszy raz usłyszą bicie serca a później ruch swojego dziecka.

Kobieta z pewnością nigdy nie zapomni dnia, w którym sięgnęła po telefon.

Miała zamiar nagrać zwykły filmik z leniwego popołudnia w jednym z ostatnich tygodni ciąży. To, co udało się jej uchwycić, zaskoczyło wszystkich.

Nagranie ciężarnej kobiety obiegło internet

Gdy tylko kobieta zaczęła na nagrywać, z jej brzuchem zaczęły dziać się niespotykane rzeczy.

Dziecko zaczęło poruszać się w zaskakujący sposób. Ciało przyszłej mamy wyglądało, jakby było z gumy, a pociecha bez najmniejszego trudu się rozpycha.

Dziecko w łonie matki zaczęło rozpychać z całych sił rączki, nóżki i główkę. To, jak bardzo elastyczny okazał się brzuch kobiety, wzbudziło podziw i zaskoczenie internautów na całym świecie.

Nagranie w porażającym tempie obiegło największe media i serwisy społecznościowe.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: youtube.com

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces