Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta nosiła dredy prawie 4 lata. Kiedy je rozplątała, kompletnie zamarła
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 06.01.2021 19:36

Kobieta nosiła dredy prawie 4 lata. Kiedy je rozplątała, kompletnie zamarła

kobieta
Fot. screen 9news.com.au

Kobieta nosiła dredy przez prawie 4 lata, jednak po tym czasie skręcone pasma włosów po prostu jej się znudziły. Nie planowała obcinać ich i czekać, aż znowu odrosną, ale postanowiła je rozplątać. Kiedy to zrobiła, nie wierzyła własnym oczom. Kompletnie nie spodziewała się takiego efektu, była zachwycona swoim nowym obliczem i lekkością, którą poczuła na głowie po prawie 4 latach.

Dredy swego czasu były bardzo modne, a to za sprawą słynnego jamajskiego artysty reggae – Boba Marleya. Generalnie fani muzyki reggae bardzo często decydują się na tego typu fryzurę, jednak nie tylko oni. Wśród takich osób znalazła się Bella Coleman. Kobieta przez prawie 4 lata nosiła na głowie dredy.

Kobieta po 4 latach rozplotła dredy

Bella Coleman należy do osób, którym splecione pasma włosów kilka lat temu bardzo przypadły do gustu. Dlatego też ponad 3 lata temu kobieta zdecydowała się właśnie na tę specyficzną fryzurę.

Jednak po tak długim czasie Bella Coleman najzwyczajniej w świecie znudziła się swoim odbiciem w lustrze i poczuła ogromną potrzebę zmiany. Jak to w przypadku kobiet bywa, padło na włosy.

Jednak w jej przypadku sprawa nie była taka prosta, bowiem pozbycie się dredów nie należy do najłatwiejszych czynności. Bella Coleman nie planowała ścinać włosów do zera i ponownie ich zapuszczać.

Postanowiła wypróbować wszelkie sposoby, aby je po prostu rozplatać no i się udało, a efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania.

Kobieta była oczarowana efektem

Bella Coleman podeszła do kwestii likwidacji dredów bardzo poważnie. Zanim przystąpiła do czynności, przygotowała wszelkie niezbędne produkty. Kobieta kupiła kilka szczotek i odżywkę do włosów.

W pierwszej kolejności Bella Coleman namoczyła każdy splot w gorącej wodzie, aby rozpuścić substancję, którymi były nasączone. Następnie w ruch poszła odżywką, którą dokładnie wysmarowała każde pasmo za pomocą pędzelka.

Zaczynając od korzeni włosów, dokładnie pokryła je odżywką i zaczekała aż kompletnie wyschnął. Po jakimś czasie dodatkowo spryskała je specjalnym roztworem i przystąpiła do rozplątywania.

Nie było łatwo, jednak cała operacja przebiegła niemalże bezproblemowo. W międzyczasie wypadło jej kilka włosów, jednak Bella Coleman nie panikowała z tego powodu.

Po kilku godzinach mozolnej pracy kobieta ponownie mogła poczuć swoje włosy na głowie. Była zachwycona efektem końcowym.

Nie czułam własnych włosów od wielu lat. Po prostu wspaniale jest je poczuć skwitowała.

Patrząc na zdjęcia, możemy jedynie powiedzieć, że to była dobra decyzja. Bella Coleman cały proces rozplątywania swoich dredów uwieczniła na nagraniu, który został opublikowany na jej kanale o nazwie Bell Coleman.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania