Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta z pokaźną tuszą poszła do lekarza. Zobaczył ją i powiedział zdanie, którego nigdy nie zapomni
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 09.01.2021 20:25

Kobieta z pokaźną tuszą poszła do lekarza. Zobaczył ją i powiedział zdanie, którego nigdy nie zapomni

Lekarz
screen z nagrania YouTube

Kobieta, która miała kilka dodatkowych kilogramów, wybrała się do lekarza, ponieważ ostatnimi czasy czuła się zdecydowanie gorzej. Kiedy medyk ją zobaczył, zdążył powiedzieć tylko dwa słowa, jej widok wszystko mu powiedział. Kobieta była w takim szoku, że zaniemówiła. Sama nie mogła w to uwierzyć.

Kobieta z pokaźną tuszą postanowiła zapisać się na wizytę, ponieważ przez ostatnie dni bolała ją głowa i miała złe samopoczucie. Kiedy lekarz ją zobaczył, od razu powiedział dwa słowa. To było niemożliwe, kobieta poczuła, jak napływają do niej silne emocje.

Kobieta poszła do lekarza

Pewnego dnia Karolina postanowiła, że w końcu wybierze się do lekarza. Już od dłuższego czasu męczyły ją bóle głowy, czuła, że ma trudności z koncentracją oraz uderzenia zimna, chociaż było przecież upalne lato. Stwierdziła, że to są dostateczne powody, by wybrać się z wizytą do przychodni.

Nigdy nie miała problemu ze swoją wagą, w końcu była młodą kobietą. To prawda, że w ostatnim czasie trochę jej się przytyło, ale nigdy nikt nie robił jej przykrości z tego powodu. Kiedy w końcu nadszedł naznaczony dzień wizyty, zupełnie nie spodziewała się, że usłyszy takie słowa.

Fatalne słowa lekarza

Karolina miała lekkie obawy przed badaniem lekarskim, ponieważ pierwszy raz odwiedzała przychodnię, odkąd przytyła 15 kilogramów. Wcześniej naprawdę nie miała problemów z rozbieraniem się przed lekarzami, ale teraz dopadły ją wątpliwości.

A co jeśli będzie na mnie patrzył oceniającym wzrokiem? — pytała w myślach samą siebie.

W końcu lekarz ją wywołał, nieco spięta weszła do gabinetu. Medyk na nią spojrzał i powiedział tylko dwa słowa, które wywołały w niej niedowierzanie.

Niedoczynność tarczycy powiedział, obejmując całą jej okazałą postać wzrokiem.

Kobieta doznała silnego szoku, nie mogła w to uwierzyć. Słyszy się o tej przypadłości, ale nikt nie myśli, że akurat jego to spotka. To by tłumaczyło jej wszystkie objawy.

— Oczywiście jeszcze potwierdzimy moją bardzo wstępną diagnozę badaniami, a teraz proszę spocząć i dokładnie opowiedzieć o swoim samopoczuciu.

Nie tylko Karolina przeżyła chwilę szoku i dezorientacji w gabinecie. A wy badacie się regularnie?

Zobacz zdjęcia:

kobieta

Lekarz powiedział tylko dwa słowa.

Kobieta

Karolina nie mogła uwierzyć w diagnozę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów