Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aktor z „Klanu” po raz drugi został ojcem. Gratulacje
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 16.02.2021 21:21

Aktor z „Klanu” po raz drugi został ojcem. Gratulacje

Niemowlę
fot.Gabriel Tovar/unsplash.com (zdjęcie podglądowe)

Jakub Świderski stał się rozpoznawalny głównie za sprawą swojej roli w serialu „Klan”, ale niektórzy mogą go również kojarzyć z ról w produkcjach takich, jak „Przyjaciółki” czy „Lombard. Życie pod zastaw”.

W walentynki wraz z żoną ogłosił przyjście na świat nowego potomka. Para ujawniła również płeć dziecka i imię.

Jakub Świederski, aktor znany z serialu „Klan”, po raz drugi został ojcem. Poinformował o tym swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. Wraz z żoną ujawnili również płeć i imię niemowlęcia.

Jakub Świderski z serialu „Klan” został po raz drugi ojcem

Pierwsze dziecko Świderskiego urodziło się w 2017 roku. Była to jego córka, Anastazja. Jak się okazało, aktor niedawno ponownie został ojcem, o czym poinformował swoich fanów na Instagramie.

Moje kochane Walentynki. A i jeszcze @aga_przestrzelska trzeba już zatrudniać kogoś do selfie, żeby się wszyscy zmieścili – pisał.

Jego żona na swoim profilu wyjawiła płeć noworodka, nawiązując do swojego pierwszego porodu.

Tak jak trzy i pół roku temu, tylko z przewagą niebieskiego, a nie różowego zdradziła.

Okazało się również, że para dała małemu chłopcu na imię Antoni. Wybór może wydawać się dość zaskakujący, ponieważ imię Antoni w ostatnim czasie jest jednym z najczęściej wybieranych, a gwiazdy zwykle stawiają na dość nietuzinkowe rozwiązania. Idealnym przykładem jest Michał Wiśniewski, który nadał swojemu synkowi imię Falco Amadeus. Maffashion natomiast, swojemu pierwszemu dziecku dała na imię Bastian.

Młodzi rodzice poznali się na planie. Serialowe małżeństwo

Jakub Świderski poznał się z Agnieszką Przestrzelską właśnie na planie serialu „Klan”, gdzie od lat wciela się w Norberta Piątkowskiego.

Przestrzelska w „Klanie” wystąpiła epizodycznie. Jej aktorska kariera kręci się raczej wokół dubbingu. Zwykle podkłada głosy do produkcji filmowych, ale również gier wideo, jak np. „Wiedźmina 2 – Zabójcy Królów”, gdzie odegrała Saskię.

Zobacz zdjęcia: